Reklama

Reklama

Reklama

Sara James zawojowała półfinał „America’s Got Talent”! Zaskakujące, co powiedział jej Simon Cowell!

Sara James (14 l.) pojawiła się na językach ludzi z całego świata po tym, jak podczas przesłuchań do programu „America’s Got Talent” otrzymała złoty przycisk od Simona Cowella. Dzięki temu trafiła prosto do półfinału show. W nocy z wtorku na środę w amerykańskiej telewizji NBC wyemitowano odcinek z jej udziałem. 14-letnia Polka znowu zawładnęła publicznością. Tak ją oceniono. Jury nie podzieliło entuzjazmu tłumu?

Sara James próbuje swoich sił w "America’s Got Talent"

Sara James, młoda wokalistka, która zajęła drugie miejsce na Eurowizji Junior w 2021 r, wystąpiła w przesłuchaniach do "America's Got Talent", a po wykonaniu piosenki "Lovely" z repertuaru Billie Eilish obsypały ją liczne pochwały ze strony jury. Simon Cowell wcisnął nawet złoty przycisk, czym sprawił, że James trafiła do półfinału programu.

W nocy z wtorku na środę miała miejsce premiera półfinałowego odcinka, w którym można było zobaczyć utalentowaną Polkę. Sara zmierzyła się wówczas z utworem "Rocket Man" Eltona Johna. Po wybrzmieniu ostatniego dźwięku w studiu zapanowało poruszenie. Wrzawie i oklaskom nie było końca. Publiczność wyraziła swój zachwyt. Jak zareagowało jury?

Reklama

Jury "American’s Got Talent" zachwyciło się Sarą James?

Gwiazdy, zasiadające za jurorskim stołem, nie szczędzili komplementów pod adresem młodziutkiej Sary. Simon Cowell zaaprobował wybór piosenki, którą James zaprezentowała na scenie. Przyznał również, że nie żałuje wciśnięcia złotego przycisku.

"Wzruszyłem się teraz, bo wiem, jak dużo ten występ dla ciebie znaczy. Tak jak powiedziałem wcześniej, masz tylko 14 lat i czułaś ogromną presję, aby podołać dzisiaj. Wybór piosenki był genialny. Sprawiłaś, że ten utwór brzmiał jakby był twój" — powiedział juror. Warto zauważyć, że w nagraniu zapowiadającym występ, w którym James powiedziała o sobie kilka słów, wspomniała o tym, że wspiera ją mama i musi zrobić, co w jej mocy, by "zasłużyć na miejsce w finale".

Juror nawiązał również do zainteresowania, które okazała dziewczynie Billie Eilish. Słynna piosenkarka udostępniła bowiem w sieci nagranie z występu Sary, na którym 14-latka śpiewa jej piosenkę "Lovely".

Heidi Klum wprost stwierdziła, że James jest niesamowita i zafundowała wszystkim kolejny świetny występ. Natomiast Howie Mandel nazwał wykon "zwycięskim występem" i zauważył, że Sara ma głos i wygląd jak prawdziwa gwiazda.

Widzowie ze Stanów Zjednoczonych mają dobę na oddanie głosów na ulubionego uczestnika półfinałów. Dzień po odcinku na żywo, na antenie NBC odbędzie się ogłoszenie wyników głosowania.

Zobacz też:

Rodzice Sary James. Najbliżsi, na których zawsze może liczyć

Sara James wygra amerykańskie "Mam Talent"? Bukmacherzy już znają odpowiedź

To ON stoi za sukcesem Sary James? Jej managerem jest polski gwiazdor

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sara James | Simon Cowell | Heidi Klum | Howie Mandel | America's Got Talent

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy