Reklama
Reklama

Simon Cowell porzucił ciężarną partnerkę!

Słynny juror telewizyjnych show znany z ciętego języka, najwyraźniej przestraszył się, że zostanie ojcem...

Simon Cowell to jeden z najbardziej wpływowych ludzi w światowym show-biznesie. Popularność zdobył dzięki muzycznym talent show, w których jest jurorem.

Dziś sam produkuje kolejne programy i zarabia na nich miliony dolarów. Nic więc dziwnego, że ten 53-latek nadal cieszy się ogromnym powodzeniem wśród kobiet.

Ostatnio wybuchł spory skandal z jego udziałem. Okazało się bowiem, że wkrótce zostanie ojcem. Nie byłoby w tym może nic dziwnego, gdyby nie fakt, iż matką jego dziecka została niejaka Lauren Silverman, żona jego przyjaciela.

Reklama

Sprawa rozwodowa Lauren i jej męża jest w toku, ale po jej zakończeniu kobieta nie ma raczej co liczyć na życie u boku popularnego jurora.

Cowell zerwał z nią ponad sześć tygodni temu. Kobieta była już wtedy z nim w ciąży. Teraz tłumaczy, że nie miał pojęcia, iż kobieta spodziewa się z nim dziecka. Wracać do niej jednak nie zamierza.

"To koniec mojego związku z Lauren. To się stało, zanim ktokolwiek wiedział, że ona jest w ciąży" - przytacza jego słowa magazyn "Star".

Simon nie planuje jednak za bardzo angażować się w wychowanie dziecka. Deklaruje jedynie, że pomoże tylko w kwestiach finansowych, ale do zmiany pieluch nie ma najmniejszej ochoty.

Cóż, maluchowi, który przyjdzie na świat, pozostaje jedynie współczuć takiego fantastycznego taty!
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Simon Cowell
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy