Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Shiloh Jolie-Pitt zmieniła wizerunek. Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta jest teraz nie do poznania!

Shiloh Jolie-Pitt, 15-letnia córka Angeliny Jolie i Brada Pitta, dotąd lubiła krótkie fryzury i chłopięcą garderobę. W ostatnim czasie sporo się zmieniło...

Nastolatka jest pierwszym biologicznym dzieckiem aktorskiej pary i ulubienicą tabloidów, które z uwagą przyglądają się jej dorastaniu. Dziewczynka przyszła na świat w 2006 roku, zaraz po tym, jak para zakochała się w sobie na planie filmu "Pan i Pani Smith".

W mediach jakiś czas temu pojawiły się informacje, że Shiloh nie tylko chce zmienić płeć, ale i rozpoczęła już terapię hormonalną.

Sam Brad Pitt w 2008 roku w jednym z wywiadów przyznał, że córka chce, by rodzice zwracali się do niej imieniem John lub Peter. Pojawiły się nawet doniesienia, że dziewczynka zmieniła imię na John. Tego para jednak nie skomentowała.

Reklama

Najnowsze zdjęcia paparazzich pokazują, że Shiloh przeszła ostatnio sporą metamorfozę, zapuściła włosy. Jej styl stał się również bardziej dziewczęcy.

Przypomnijmy, że Jolie i Pitt mają trójkę adoptowanych dzieci. Dwa lata po narodzinach Shiloh para doczekała się także bliźniąt. Małżonkowie są w trakcie rozwodu.

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Shiloh Jolie-Pitt

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje