Reklama

Reklama

Reklama

Shakira przekazała fanom radosną nowinę!

Co za wspaniała nowina! Shakira (40 l.) ogłosiła, że za kilka miesięcy wraca do śpiewania. Wygląda na to, że stan zdrowia artystki z dnia na dzień się poprawia. Fani z pewnością nie kryją radości.

W życiu Shakiry ostatnio nie działo się najlepiej. Plotkowano, że jej małżeństwo przechodzi poważny kryzys. Na dodatek także w życiu zawodowym nie układało się jej najlepiej. Z powodu problemów ze strunami głosowymi zmuszona była odwołać koncerty. 

„Od ponad pięciu miesięcy przygotowuję się do tej trasy, jednak to chwile tuż przed pierwszym koncertem okazały się być dla mnie najtrudniejsze w mojej karierze. (...) Pod koniec października, podczas prób, poczułam dziwną chrypkę, która przeszkodziła mi w śpiewaniu. Lekarze, po zbadaniu, odkryli krwotok na prawej strunie głosowej. (...) Niestety nie ustępuje, a mój koszmar trwa. (...) Bardzo boli mnie to, że nie zaśpiewam w tym miesiącu dla tych, którzy zrobili wszystko, co możliwe, aby dostać bilety i towarzyszyć mi w różnych krajach Europy” - pisała w oficjalnym oświadczeniu i dziękowała fanom za zrozumienie. 

Reklama

Oddała się w ręce lekarzy i wygląda na to, że ci spisują się na medal, ponieważ artystka czuje się coraz lepiej. Niedawno ogłosiła dobrą wiadomość - za kilka miesięcy wróci na scenę!

"Z ulgą i szczęściem chciałabym się z wami podzielić nowiną, że w czerwcu 2018 roku wracam na trasę koncertową" - oświadczyła. 

Koncerty Shakiry odbędą się w Europie oraz w Stanach. Wokalistka jest podekscytowana, że po przerwie wreszcie będzie mogła zaśpiewać przed publicznością. Obiecała, że podczas występów da z siebie wszystko.

***
Zobacz więcej materiałów:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Shakira

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy