Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Serialowy gwiazdor zostanie ojcem

Rafał Cieszyński i Alżbieta Lenska zdradzili ostatnio, że spodziewają się dziecka. Ich rodzina powiększy się już w maju.

Aktor Rafał Cieszyński, znany m.in. z serialu "Ojciec Mateusz" i występów w "Tańcu z gwiazdami", poślubił modelkę Alżbietę Lenską w 2007 roku. Ze ślubem pary wiązała się dziwna historia...

Reklama

Najpierw, w sierpniu 2007 roku, okazało się, że zapowiadana ceremonia nie odbędzie. Cieszyński i Lenska podobno nagle zorientowali się, że nie mają pieniędzy na huczną uroczystość, na którą chcieliby zaprosić kilkuset gości.

Jednak trzy miesiące później okazało się, że para wzięła ślub w Los Angeles. Cieszyński twierdził, że zrobił to, by... oszczędzić pieniądze na zakup mieszkania.

Ich związek ma się bardzo dobrze, co potwierdzili w programie "Między kuchnią a salonem. Alżbieta spodziewa się ich pierwszego dziecka:

"Spodziewamy się [narodzin dziecka] w maju. (...)Nie mamy wybranego jeszcze imienia, ale konkurs trwa. Wiemy już, że będzie to dziewczynka. W maju zdecydujemy, jakie imię wybierzemy" - wyznali.

Gratulujemy!

Dowiedz się więcej na temat: dzieci | związek | Rafał Cieszyński

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje