Reklama
Reklama

Serial komediowy o Kościele? Takie rzeczy to nie w Polsce. Ewa Telega wyraźnie zdegustowana

Ewa Telega-Domalik ujawnia powody zawieszenia popularnego serialu internetowego „Ekler”. Aktorka znana z wielu seriali i filmów w tej produkcji podjęła się również napisania scenariusza. Po zaledwie czterech odcinkach wstrzymano prace. W programie „W bliskim planie” w rozmowie z Alicją Resich opowiedziała o szczegółach.

Serial o ojcu z Torunia

"Ekler" w reżyserii Beaty Harasimowicz, to satyra na polski Kościół Katolicki. Akcja toczy się w siedzibie fikcyjnej redakcji TV Wytrwamy. W obsadzie serialu znaleźli się m.in. Jerzy Schejbal, Rafał Rutkowski, Piotr Cyrwus i Krzysztof Skiba.

Zło w wierze czy w klerze?

Skąd takie podejście? Artystka znana z wielu filmów i seriali, takich jak "Lejdis", "Czas honoru", czy "Miłość na pierwszą stronę", w rozmowie z Alicją Resich jasno i otwarcie ujawniła swoje poglądy. Choć jest osobą głęboko wierzącą, to krytykuje instytucję Kościoła.

Popularna ale niechciana produkcja

Na początku wszystko wskazywało, że produkcja "Ekler" ma duże szanse powodzenia. Serial opublikowany na YouTube spotkał się ze świetnym odbiorem.

Reklama

Aby kontynuować produkcję, rozpoczęły się rozmowy z dystrybutorami, którzy mogliby ją sfinansować. Jednak twórców czekał zimny prysznic...

Co jeszcze w rozmowie z Alicją Resich zdradziła Ewa Telega? Zobacz, co mówi o swoim 30-letnim małżeństwie z reżyserem Andrzejem Domalikiem

Wszystkie odcinki programu "W bliskim planie" do obejrzenia w każdej chwili na Polsat Go.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Telega
Reklama
Reklama
Reklama