Reklama
Reklama

Serena Williams ze łzami w oczach! Jej bliski jest ciężko chory

Serena Williams opublikowała na Twitterze wideo, w którym opowiada o chorobie swojej przyjaciółki. Okazuje się, że kobieta cierpi na raka trzustki. Tenisistka wyznaje, że to bardzo ważna dla niej osoba, która niejednokrotnie ją wspierała, a teraz sama potrzebuje pomocy.

Serena Williams opowiedziała o chorobie swojej przyjaciółki. To wieloletnia fizjoterapeutka, która towarzyszyła jej w trudnych chwilach i pomagała dojść do zdrowia po ciężkich kontuzjach. Na Twitterze opublikowała nagranie, z którego dowiadujemy się, że dr Esther Lee zmaga się z rakiem trzustki. 

Serena Williams o chorobie przyjaciółki

Williams wyznała, że weźmie udział w LA Cancer Challenge 2021. To wydarzenie, którego celem jest edukowanie społeczeństwa, zwiększanie świadomości i wiedzy o raku trzustki. Dodatkowo zebrane zostaną pieniądze na badania. "Nie wiem, czy będę w stanie to zrobić, będzie trudno" - zaczęła Serena. 

Przyjaciółka Williams chora na raka trzustki

Reklama

Dr Esther Lee przez wiele lat należała do teamu sióstr Williams. Była ich fizjoterapeutką i dbała o stan ich zdrowia. Pomagała podnosić się po kontuzjach, ale też wspierała psychicznie po przegranych meczach. Ta długoletnia współpraca sprawiła, że dla rodziny Sereny jest dzisiaj przyjaciółką.

Serena zachęca by dołączyć do teamu Esther, a przez to pomóc w podnoszeniu świadomości na temat raka trzustki. "Moja rodzina i ja dołączyliśmy do Teamu Esther, aby wspierać wszystkich, którzy walczą z tą chorobą. Dołącz do nas, aby wspólnie podnosić świadomość i rozwijać badania w kierunku szukania odpowiedniego leku" - mówi Williams.

***

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE pomponik.pl

Zobacz także: 

Ewa Błaszczyk nie może już bardziej pomóc córce. "Wykorzystaliśmy wszystkie możliwości"

Wiktoria Gąsiewska przyłapana z innym po finale "Tańca z gwiazdami"! Adam Zdrójkowski mówi o rozstaniu!

Edzia z "Królowych życia" bardzo się zmieniła! Ale metamorfoza!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Serena Williams
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy