Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Sensacyjne wyznanie Nataszy Urbańskiej. Przez jej błąd rodzina poniesie konsekwencje?

W życiu Nataszy Urbańskiej (42 l.) nie dzieje się dobrze. Gwiazda boryka się z problemami finansowymi. Jedyną osobą, która może pomóc gwieździe w trudnej sytuacji, jest jej mąż.

Natasza Urbańska czekała na ten moment długie 6 lat. Aktorka przez cały ten czas zamartwiała się o przyszłość swojej firmy odzieżowej "Muses". Przypłaciła to brakiem snu i sporymi nerwami. 

Reklama

Ale na horyzoncie pojawił się ktoś, dzięki komu jej finansowe kłopoty mogą się skończyć. Na dodatek jej wybawiciel był tuż obok niej...

Kiedy debiutowała na modowym rynku, nikt nie wierzył w to, że aktorka odniesie sukces. Tymczasem jej marka została świetnie przyjęta, a nowoczesne pomysły spotkały się z uznaniem. Klientek przybywało. 

Niestety szybko okazało się, że prowadzenie firmy pochłania ogromne koszty. I chociaż Natasza nigdy nie opowiadała o swoich problemach, nie było tajemnicą, że do rozkręcenia nowej firmy na rynku potrzebne są olbrzymie pieniądze.

Natasza wzięła kredyt, sądząc, że szybko uda jej się go spłacić. 

"Naiwnie myślałam, że po roku go spłacę, bo ubrania będą się cudownie sprzedawały. Owszem, sprzedają się, ale wciąż nie udało mi się rozliczyć z bankiem" - wyznała niedawno. 

Czytaj więcej na kolejnej stronie...Rewia

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Natasza Urbańska | Janusz Józefowicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje