Reklama
Reklama

Seksoholiczka z "Seksu w wielkim mieście" nie zna się na seksie

Kim Cattrall w popularnym serialu "Seks w wielkim mieście" wcielała się Samanthę - wytrawną znawczynię tajników seksu. Prywatnie aktorka... nie ma w tych kwestiach zbyt wiele do powiedzenia.

55-latka, która ma za sobą trzy nieudane małżeństwa i kilka rozstań, twierdzi, że radość z seksu znalazła dopiero, gdy wcieliła się w serialową seksoholiczkę.

"Kompletnie nie znam się na seksie, a czułam na sobie od lat wielką presję, by w tej kwestii uchodzić za znawcę" - mówi.

"Telewidzowie uznali, że jestem taka sama jak postać, którą grałam w serialu. Niestety, muszę wszystkich rozczarować, a szczególnie mężczyzn, którzy oczekiwaliby ode mnie nie wiadomo czego - nie jestem kobietą, którą grałam w filmie" - podkreśla z uśmiechem.

Reklama

I dodaje: "Dla mnie największym odkryciem, gdy grałam Samanthę, było to, iż seks może przynosić prawdziwe szczęście i może mu towarzyszyć humor. Ja, niestety, przez wiele lat nie byłam w tej sferze szczęśliwa. Stało się to później - dopiero gdy znalazłam wrażliwego i świadomego moich potrzeb partnera. Zresztą 'Seks w wielkim mieście' nie był o orgazmach, ale o tym, jaką drogę trzeba pokonać, by znaleźć prawdziwe szczęście".

Twoje Imperium
Dowiedz się więcej na temat: Kim Cattrall | Seks w wielkim mieście | Sarah Jessica Parker
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy