Reklama
Reklama

Sekret Igi Świątek obalony. Wszystko przed kamerami powiedziała jej psycholożka

Daria Abramowicz, czyli psycholog sportowa, która współpracuje od lat z Igą Świątek, udzieliła wywiadu w którym podzieliła się informacją o tym, jak 22-letnia tenisistka odnajduje się w roli szefowej. Nie zabrakło też tematu pieniędzy, które jak wiadomo w tenisie są bardzo dobre.

Jaką szefową jest Iga Świątek? Daria Abramowicz zdradza sekret 22-letniej tenisistki

Iga Świątek od lat korzysta z pomocy psychologa sportowego Darii Abramowicz. Nic w tym dziwnego, ponieważ tenis jest bardzo wymagającym sportem, który wbrew pozorom jest mocno powiązany z biznesem. Daria Abramowicz udzieliła wywiadu dla kanału na YouTubie o nazwie "Biznes Klasa", w którym to prowadzący pytał o motywacje, emocje i biznes w tej dziedzinie sportu. Padło też pytanie "jaką szefową jest Iga Świątek", na które Daria Abramowicz odpowiedziała konkretnie i rzeczowo.

Reklama

Psycholożka Abramowicz zdradza jaką szefową jest Świątek. Oto szczegóły

Daria Abramowicz zapytana o to, jaką Iga Świątek jest szefową, po krótkiej chwili namysłu spokojnie i rzeczowo odpowiedziała, że 22-letnia tenisistka dobrze odnajduje się w swojej roli. Wszystko dzięki temu, że wie, jak ważne jest otaczanie się odpowiednimi osobami.

"Trudno mi odpowiedzieć na to pytanie, także dlatego, że obowiązuje mnie oczywiście tajemnica zawodowa. Wiesz co, jest taką osobą, która dobrze odnajduje się we wszystkich wyzwaniach. Myślę, że dobry szef i to jest cecha, którą posiada Iga, dobry lider w pewnym sensie, to jest też taka osoba, która rozumie wartość zespołu, która potrafi się otaczać kompetentnymi i wartościowymi ludźmi. To też duża, ale to duża wartość" - powiedziała Daria Abramowicz  w wywiadzie dla kanału "Biznes Klasa".

Z pewnością trudno jest rozmawiać o przegranych ze swoją pracodawczynią, ale na szczęście psycholog sportowa doskonale wie, w jaki sposób zespół musi regulować własne emocje. Co więcej, w wywiadzie porównała przekazywanie trudnych informacji w zespole do firmy, która ma z góry ustalone procedury. To wszystkim ułatwia wzajemne funkcjonowanie.

Daria Abramowicz zdradza tajemnice Igi Świątek

Co więcej, Daria Abramowicz zdradziła, że Iga Świątek żywo interesuje się tematem rozliczeń i podatków. Jak wiadomo, tenisiści muszą odprowadzić podatek od wygranej w kraju w krótym wygrali turniej. W zależności od kraju wysokość podatku jest inny, czego kibice spekulujący o wygranych milionach za turniej nie biorą pod uwagę.

"Te kwoty robią wrażenie, a później gdy przychodzi informacja, ile trzeba zapłacić podatku, to dopiero zaczyna boleć. Następuje nauka życia w praktyce" - tłumaczyła psycholog sportowa.

O tym, że Iga Świątek docenia swój zespół doskonale widać, chociażby po prezentach, które wręcza swojej psycholożce. Już dwa lata z rzędu tenisistka podarowała Darii Abramowicz buty z dedykacją, nawiązujące do sportu i psychologii właśnie.

Zobacz także:

Iga Świątek dodała urocze zdjęcie z tatą. Mama gratulacje wysyła jej mailem

Iga Świątek w czerwonej sukni skradła show i przyćmiła rywalki. Wiemy ile kosztowała jej kreacja

Iga Świątek zarobiła miliony za turniej w Cancun, a zaraz będą kolejne

Co za wyznanie Świątek: "Nie wychodzę za mąż". To koniec plotek

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Iga Świątek | Daria Abramowicz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy