Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Sebastian Karpiel-Bułecka postawił na swoim! Co na to jego żona?!

Ich dzieci rosną jak na drożdżach, a Paulina Krupińska (31 l.), od kiedy wróciła do pracy, dzieli czas między Warszawę a Zakopane. Właśnie podjęli z mężem ważną decyzję. Nie przyszło im to jednak łatwo...

Przez pierwsze lata macierzyństwa Paulina samodzielnie opiekowała się dziećmi, ale w końcu zatrudniła nianię i sama mogła spokojnie wrócić na salony.

Reklama

Obecnie modelka kursuje między południem Polski a stolicą i jest to dosyć męczące. Ostatnio opowiedziała, jak zamierzają to rozwiązać. Od roku zastanawiali się z mężem, gdzie powinni zamieszkać na stałe. 

"I ustaliliśmy, że jak nasze dzieci będą miały pójść do szkoły, to osiądziemy na południu. Mieszka tam duża rodzina Sebastiana, praktycznie każdy sąsiad to nasz 'wujek'. Poza tym jest dużo otwartej przestrzeni, w pobliżu las - to, czego nie ma tutaj, w Warszawie. Mnie dzieciństwo kojarzy się właśnie z taką wolnością, więc chcemy to zapewnić synowi i córce" - powiedziała w wywiadzie Paulina Krupińska-Karpiel.

Ta decyzja niezwykle cieszy Sebastiana, który pragnął tego od samego początku. Paulina najwidoczniej potrzebowała trochę więcej czasu, by przekonać się do przeprowadzki na Podhale. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Na żywo

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Paulina Krupińska | Sebastian Karpiel-Bułecka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje