Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Sebastian Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska wcale nie szykują się do ślubu. Wokalista ma obawy?

Paulina Krupińska (29 l.) i Sebastian Karpiel-Bułecka (40 l.) są rodzicami, kochają się, ale ciągle nie zalegalizowali związku. Dziennikarka jest na to gotowa, ale wokalista zwleka. Jaki jest tego powód? Jego znajomi wyjawiają, co może nim kierować. Podobno zniechęcił się tym, że związki małżeńskie jego przyjaciół się rozpadają. Czyżby tracił wiarę w miłość aż po grób?

Gdy w lipcu ubiegłego roku Paulina i Sebastian zostali rodzicami Antosi, ich bliscy i przyjaciele sądzili, że ślub to tylko kwestia czasu.  

Reklama

- Byliśmy przekonani, że gdy tylko Paulina odzyska figurę sprzed ciąży, natychmiast zostanie panią Karpiel-Bułecką - zdradza "Na Żywo" jej znajoma. - Po cichu liczyliśmy, że Paula i Sebastian wyprawią po prostu chrzciny dla córki i weselisko za jednym razem - kwituje informator tygodnika.  

W listopadzie 2015 r. muzyk i jego ukochana ochrzcili swoją pierworodną latorośl w uroczym kościółku w Kościelisku. Kameralna uroczystość była dla Sebastiana wyjątkowo wzruszająca,bo wzięła w niej udział jego mama - Zofia Karpiel-Bułecka, która wiele lat spędziła na emigracji w USA. Mimo że małżeństwo syna z pewnością uradowałoby panią Zofię, nie zdecydował się on ślubować Paulinie miłości przed Bogiem.  

- Gdyby Sebastian chciał brać ślub w Kościelisku, to bardzo bym się cieszył - powiedział na łamach jednego z tygodników ksiądz Jacek Mola, proboszcz tamtejszej parafii. - Każdy ślub jest dla dobra ludzi i chwały Bożej. Ceremonia musi być dobrze odprawiona,a my tutaj dbamy o to, by było pięknie, po góralsku. Ale najważniejsze, by ludzie byli szczęśliwi teraz i na wieki wieków - podkreślił kapłan.  

Dlaczego zatem gwiazdor odwleka deklarację, która byłaby tylko potwierdzeniem istniejącego stanu rzeczy? Czego się obawia? Czyżby czuł, że uczucie, które łączy go z ukochaną nie jest wystarczająco silne?  

- Sebastian z pewnością kocha Paulinę całym sercem. Tak szczęśliwy nie był z żadną kobietą, z którą był związany - mówi osoba z otoczenia muzyka. - Może po prostu uznał, że ślub nie jest mu do szczęścia potrzebny? Albo nie chce hucznego wesela, z całą tą pompą i przygotowaniami - zastanawia się rozmówca gazety. 

Jest prawdopodobne, że Sebastian i Paulina, łączący opiekę nad córeczką z intensywnym rozwijaniem zawodowych karier, nie mają na razie czasu, by zaplanować ślub. Była Miss Polonia odnosi sukcesy jako modelka i gwiazda telewizji. Prowadzi w TVN Style program "Wychować i nie zwariować" o blaskach i cieniach macierzyństwa.  

Sebastian oprócz własnych projektów muzycznych, zaangażował się także w produkcję płyty swojego kuzyna Andrzeja Bachledy-Curusia, blisko spokrewnionego z Alicją Bachledą-Curuś. I jak się okazuje, wspiera kuzyna także w sprawach prywatnych.  

- Niedawno Sebastian dowiedział się, że małżeństwo Andrzeja z Hiszpanką Sandrą wisi na włosku - zdradza "Na Żywo" znajomy muzyka.  

Mieszkającego na stałe we Francji Andrzeja aktualnie można oglądać w show "Top Chef Gwiazdy". Bachleda-Curuś kończy też nagrywanie płyty zatytułowanej "13", którą zamierza zawojować Polskę, jak niegdyś Sebastian. Intensywną pracę trudno jednak pogodzić z życiem rodzinnym. Niedawno żona muzyka straciła cierpliwość...  

- Kazała mu wyprowadzić się z domu - opowiada osoba z jego otoczenia. - Załamany przyjechał do Polski i znalazł schronienie u Sebastiana. Parę dni przespał u niego na kanapie - mówi informator.

Obaj kuzyni spędzili na rozmowach kilka wieczorów. Dyskutowali o związkach,kobietach. Kryzys małżeństwa kuzyna z pewnością dał Sebastianowi do myślenia. I być może po raz kolejny wpłynął na odłożenie własnych ślubnych planów... Czy skoro tyle małżeństw, które wydawały się idealne, rozpada się, warto składać komuś obietnice bez pokrycia?  

- Sebastian został wychowany w rozbitej rodzinie, bo ojciec odszedł od matki. Może podświadomie boi się stałego związku? Tego, że i on zawiedzie swoich bliskich? - mówi jego znajomy.  

Sam muzyk kilka lat temu wyznał: "Nigdy nie widziałem, jak powinny wyglądać relacje między kobietą i mężczyzną w związku". Czy mimo tych obaw zdoła stworzyć trwałe, szczęśliwe małżeństwo?

***
Zobacz więcej materiałów

Dowiedz się więcej na temat: Sebastian Karpiel-Bułecka | Paulina Krupińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje