Reklama
Reklama

Sebastian Fabijański przyłapany w domu Rafalali. Co robił w towarzystwie "kobiety z penisem"?

Rafalala (40 l.) pochwaliła się, że jej "świątynię rozpusty" odwiedził "znany aktor". Wkrótce wyszło na jaw, że chodzi o Sebastiana Fabijańskiego. Co tam robił?

Internetowa patocelebrytka relacjonuje w mediach społecznościowych swoje "barwne" życie. Podróżuje po Polsce lub całe dnie spędza w centrach handlowych i kawiarniach. Wieczorami umawia się z mężczyznami poprzez popularne aplikacje. Na swoim Instagramie publikuje wizerunki roznegliżowanych klientów, którzy zazwyczaj liżą jej stopy lub udają podnóżek. Panowie zazwyczaj nie zdają sobie sprawy, że są nagrywani w intymnych sytuacjach.

Ostatnio do mieszkania Rafalali zawitał "znany aktor" - tak patocelebrytka przedstawiła go w mediach. Wkrótce okazało się, że chodzi o Sebastiana Fabijańskiego (sprawdź!).

Fabijański odwiedził Rafalalę

Reklama

Później followersi mogli zobaczyć, jak Fabijański wozi "kobietę z penisem" po mieście. Co znany aktor robił w jej towarzystwie? Okazuje się, że to promocja filmu "Inni ludzie" Aleksandry Terpińskiej, który właśnie wchodzi do kin. Fabijański gra tam... Jezusa.

Zobacz więcej:

Cichopek ukrywała to przed wszystkimi. Przyjaciele w szoku

Wojewódzki przeprosił Rozenek. Historyczna chwila

Pomagamy Ukrainie. Ty też możesz

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rafalala | Sebastian Fabijański
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy