Reklama
Reklama

Ścibakówna pokazała zdjęcia z Agnieszką Dygant. Fani są w szoku. "Co się stało z jej twarzą?"

Agnieszka Dygant (49 l.) jest ostatnio bardzo aktywna w mediach społecznościowych i co chwilę zdaje relację ze swojego wakacyjnego wypadu nad polskie morze. Gwiazda "Niani" korzysta z pięknej słonecznej pogody i spędza czas na relaksie i opalaniu. Aż trudno uwierzyć, że aktorka niedługo kończy 50 lat! Jednak niektórzy dopatrują się pewnej zmiany w wyglądzie celebrytki. Zobaczcie sami!

Agnieszka Dygant odpowiada wielbicielom


Agnieszka Dygant na najnowszych zdjęciach wydaje się prezentować nieco inaczej niż zwykle. Nie uszło to czujnemu oku internautów.

Już jakiś czas temu fani zastanawiali się czym spowodowane są zmiany w wyglądzie popularnej aktorki.

Zdania są podzielone podzieleni, bowiem z jednej strony celebrytka chwali się zgrabnym ciałem, którego nie powstydziłaby się nastolatka, ale z  drugiej  - można zauważyć, że coś niepokojącego dzieje się z jej twarzą...

Reklama

Najnowsze zdjęcia dają do myślenia: to kwestia mimiki, a może aktorka zdecydowała się na zabieg kosmetyczny?

Agnieszka Dygant nie jest fanką medycyny estetycznej?

Zapytana jakiś czas temu, co woje zdanie na temat chirurgii plastycznej i o to, czy kiedykolwiek korzystała z zabiegów korekcyjnych, gwiazda zdecydowanie zaprzeczyła, przyznała się jedynie do posiadania aparatu na zęby:

To prawda, że teraz uśmiech aktorki zniewala! Ale, czy wizualnie większe usta to również zasługa apartu dentystycznego?

Kolejne zdjęcia dolewają oliwy do ognia. Coraz więcej jest fanów, którym metamorfoza aktorki zdecydowanie nie przypadła do gustu.

Pod zdjęcie, które umieściła Beata Ścibakówna, dominują krytyczne opinie - obserwujący nie szczędzą złośliwych komentarzy:

Być może wkrótce aktorka również odniesie się do pytań o korzystanie z usług chirurga medycyny estetycznej. Póki co, nie odniosła się do sprawy. Też zauważacie zmianę w wyglądzie aktorki?


Zobacz też:

Agnieszka Dygant coraz śmielej pokazuje ciało! Wygląda jak nastolatka?

Agnieszka Dygant świeci nagimi pośladkami. Co za figura

Agnieszka Dygant weźmie ślub? Zaskakujące wyznanie!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Dygant | Beata Ścibakówna
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama