Reklama
Reklama

Agnieszka Dygant odsłania ponętne kształty w bikini. Figury można jej pozazdrościć…

Agnieszka Dygant (49 l.) podzieliła się z fanami kolejnym zdjęciem z wakacji. W skąpym bikini prezentuje się wyjątkowo dobrze. Aż trudno uwierzyć, że jest o krok od 50-tki?

Agnieszka Dygant pokazuje ciało w bikini

Korzystając z pięknej pogody, Agnieszka postanowiła spędzić trochę czasu nad basenem, gdzie relaksowała się pływając w orzeźwiającej wodzie. Na zdjęciu,, które wrzuciła ma na sobie skąpe, czarne bikini, które odkrywa jej płaski brzuch i piękne kobiece kształty. Na skórze aktorki dostrzec można krople wody. Wygląda zjawiskowo?

Agnieszka nie próbuje jednak oszukiwać wszystkich w sprawie swojego wieku. Gwiazda świadomie podchodzi do swojego starzenia się. W rozmowie z Jastrząb Post przyznała, że jest niczym stare wino - z wiekiem nie smakuje już tak samo.

Reklama

"Z roku na rok jest jednak coraz więcej linii znaczących, mówiących o moim wieku. Ja mam taką nadzieję, że jestem takim typem, który jak stare wino, z roku na rok będzie do pewnego czasu wyglądał dosyć fajnie, bo potem będzie jak będzie, zobaczymy. Ale nie narzekam. Przyjmuję ten komplement o tyle, że ja teraz też się ze sobą dobrze czuję. Już wiem, w czym mi jest fajnie, w czym się lubię. Już nie eksperymentuję. Wiem, że falbany, koronki nie dla mnie. Wiem, że się lepiej czuję w prostych rzeczach i wybieram proste stylizacje. Rozpoznanie siebie też pomaga" - przyznała Dygant.

Agnieszka Dygant - kariera

Agnieszka Dygant urodziła się 27 marca 1973 roku w Piasecznie. Kobieta ukończyła łódzką "Filmówkę". Już w czasie studiów zadebiutowała na wielkim ekranie w filmie "Farba" w reżyserii Michała Rosy. W 1998 roku zdobyła nagrodę podczas XIX Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu za wykonanie piosenki "Sing, sing" Agnieszki Osieckiej.

Agnieszka początkowo starała się dostać angaż w teatrze, jednak ostatecznie nigdzie jej nie przyjęto. Z tego względu zaczęła szukać szczęścia w branży filmowej. Tam odniosła sukces. Media okrzyknęły ją nawet "polską Sandrą Bullock". Dygant dała się poznać za sprawą roli w "Prawie Agaty", "Listach do M", "Tylko mnie kochaj" oraz w kultowej już "Niani".

Zobacz też:

Agnieszka Dygant na ostrej diecie. Przez chorobę!

Agnieszka Dygant wyjawiła prawdę o zmieniających się rysach twarzy!

Dramat w domu Agnieszki Dygant! "Kolejna trauma"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Dygant
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama