Reklama
Reklama

Sawicki komentuje zachowanie Wojewódzkiego! "Chamstwo, egoizm i brak empatii!"

Wojtek Sawicki oburzony zachowaniem Kuby Wojewódzkiego! Jego zdaniem prezenter, parkując na miejscu dla niepełnoprawnych, lekceważy niepełnosprawne osoby. A to już nie pierwszy raz...

Kuba Wojewódzki "pochwalił" się na Instagramie ostatnim wykroczeniem. Gwiazdor telewizji TVN a może raczej król, jak lubi siebie nazywać, zaparkował absurdalnie wielkiego mercedesa na miejscu dla niepełnosprawnych. 

Choć sam się przyznał i przeprosił, nie wyjaśnia to sprawy. Dlatego sytuacje skomentował Wojtek Sawicki, bloger, który sam jest osobą niepełnosprawną i rozumie, jak bardzo takie zachowania mogą krzywdzić innych.

Wojtek Sawicki komentuje zachowanie Wojewódzkiego

Wojtek Sawicki opublikował post, w którym odniósł się do zaparkowanego samochodu Wojewódzkiego. Nie ukrywał zdenerwowania, bowiem takie zachowanie świadczy o lekceważeniu i braku szacunku do innych osób, szczególnie tych, które muszą mierzyć się na co dzień z wieloma utrudnieniami.  

"Powoli abdykujący król TVN-u sam zaparkował swoje auto w niedozwolonym miejscu, jednak to, kto kierował w tamtym momencie tym gigantycznym czterokołowcem, jest kwestią drugorzędną. Po prostu zostawianie aut w takim miejscu to chamstwo, egoizm i brak empatii" - napisał. 

Problemem jest też to, że najczęściej takie miejsca zajmowane są przez luksusowe samochody. Dla nich mandat w wysokości 800 złotych to żaden wydatek. 

"Zawsze bierze mnie cholera, gdy widzę sportowe samochody lub terenowe jeepy z "kolekcjonerską" kartą parkingową OzN za przednią szybą."

"Szkoda jednak, że wciąż tak wiele osób nie zauważa niczego złego w zajmowaniu miejsc przeznaczonych dla osób, które naprawdę potrzebują ułatwień i łatwiejszego dostępu. Czasami warto spojrzeć na świat szerzej niż przez pryzmat czubka własnego jeepa. To przepis na to, żeby świat wokół był lepszym miejscem." - skwitował.

Reklama

Zdecydowanie w tym przypadku słowo "przepraszam" Wojewódzkiego nie wystarczy. W końcu dziennikarz, a może już bardziej celebryta, nie pierwszy raz jest na językach mediów za sprawą zachowania. Ostatnio także przepraszał, że wyśmiewał się na antenie z niepełnosprawnych osób.  

Zobacz też:

Król TVN-u broni Kurdej-Szatan! Walczył o nią do końca

Wojewódzki uderza w Rozenek. Miała wysyłać mu wulgarne SMS-y!

Lara Gessler zaskoczyła ślubem! Skąd pomysł na stylizację?!

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy