Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Sasha Knezevic pokazał syna i ukochaną! Tak ułożył sobie życie po rozwodzie z Anją Rubik!

Anja Rubik (35 l.) i Sasha Knezevic (36 l.) byli jedną z ulubionych par polskiego show-biznesu. Nikt nie mógł uwierzyć w to, gdy w 2016 roku para rozstała się. Od tego czasu oboje starają się ułożyć sobie życie na nowo. Sasha najwidoczniej szybciej się o to postarał i niedawno został tatą.

Trudno zapomnieć ich piękny ślub na Majorce w 2011 roku. Było romantycznie i w gronie najbliższych. Potem Sasha i Anja byli chyba na każdej możliwej okładce poczytnych magazynów.

Reklama

Jednak między małżonkami przestało się układać, co było sporym zaskoczeniem dla ich fanów. Przecież wyglądali na parę idealną.

Niestety życie czasem pisze różne scenariusze i właśnie o tym przekonali się modelka i jej były mąż. Ona po rozstaniu rzuciła się w wir pracy, a on... znalazł nową miłość.

Knezevic nieco odsunął się od świata mody i show-biznesu i skupił się na życiu rodzinnym. Jego nowa partnerka niedawno urodziła mu syna, Andrija.

Model pochwalił się tym faktem na swoim profilu w mediach społecznościowych, a teraz podzielił się ze swoimi fanami zdjęciami z rodzinnych wakacji. Widać na nich, jak opiekuńczo zajmuje się synkiem i spędza czas z ukochaną.  

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

Dowiedz się więcej na temat: Sasha Knezevic

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje