Reklama

Reklama

Reklama

Sasha Knezevic, były mąż Anji Rubik powitał na świecie drugie dziecko. Modelka składa gratulacje!

Sasha Knezevic (40 l.), serbski model i były mąż Anji Rubik właśnie powitał na świecie drugie dziecko! Eks supermodelki cztery lata temu został ojcem po raz pierwszy, a dziś znów ma wielkie powody do świętowania. Knezevic pochwalił się zdjęciem potomka na Instagramie

Sasha Knezevic, były mąż Anji Rubik powitał na świecie drugie dziecko. Modelka składa gratulacje!

Sasha Knezevic był mężem Anji Rubk przez pięć lat. Para powiedziała sobie sakramentalne "tak" podczas kameralnej uroczystości na Majorce w 2011 roku. Choć na początku wszystko układało się dobrze, w końcu okazało się, że małżonkowie mają nieco inne spojrzenie na istotne życiowe decyzje. Jednym z powodów ich rozstania miała być niechęć Polki to powiększenia rodziny. Tymczasem Sashy marzyło się ojcostwo. Poza odmiennym podejściem do życiowych planów eks małżonkowie byli w wiecznym biegu, a Anja miała bardzo napięty grafik ze względu na pracę. Dlatego w 2016 roku para podjęła decyzję o rozwodzie.

Reklama

Sasha niedługo potem znalazł szczęście po raz drugi i pod koniec lipca 2018 roku powitał na świecie pierwszego syna - Andrija. Choć model bardzo dba o swoją prywatność, a w sieci niewiele jest informacji na temat jego nowej partnerki, wiadomo, że mama jego dzieci ma na imię Ana. Zwykle skryty na social mediach Sasha pochwalił się wczoraj zdjęciem z drugim synkiem - Marko, który miał przyjść na świat 11 czerwca.

W komentarzach pod zdjęciem nie zabrakło entuzjastycznych reakcji oraz szczerych gratulacji dla młodego taty. Ku zaskoczeniu fanów, na życzenia pozwoliła sobie również Anja Rubik.

Przypomnijmy, że od niedawna wiadomo, że Anja Rubik również jest w poważnej relacji. Polska modelka związana jest z australijskim fotografem Adrianem Steirnem. Tych dwoje w 2018 roku połączyła miłość do podróży i fotografii, a jak nie tak dawno donosił "Pudelek", para miała mieszkać ze sobą w Kapsztadzie.

Zobacz też:

Anja Rubik ujawnia plany emerytalne. Wkrótce skończy 39 lat

Tomasz Lis w coraz większych opałach. To ona opowiedziała o Lisie szefom, a teraz ludzie z "Newsweeka" zdradzają szokujące szczegóły!

Ewa Skibińska w zmysłowym body zmywa naczynia. Nie pozostawiła wiele wyobraźni...  

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anja Rubik | Sasha Knezevic

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy