Reklama

Reklama

Reklama

Sara James w "America's Got Talent"! Zaskakujące zajście na scenie!

Sara James (14 l.) wielokrotnie udowodniła, że ma wielki talent i predyspozycje do tego, by niebawem stać się wielką gwiazdą muzyki. Dziewczynka wygrała rodzime show "The Voice Kids" i zajęła drugie miejsce w Finale Eurowizji Junior. Teraz nastolatka spełnia marzenia i rozpoczęła karierę w Stanach Zjednoczonych, gdzie pojawiła się w programie "America's Got Talent". Jak się okazało, Sara jest już po przesłuchaniach. Zobaczcie sami, jaki utwór wykonała i co się stało na scenie!

Sara Egwu-James (posłuchaj) ma zaledwie 14 lat, a już podbiła serca słuchaczy. Dziewczynka szerszej publiczności dała się poznać w "The Voice Kids 4", gdzie dołączyła do zespołu Tomsona i Barona, a następnie zdetronizowała konkurencję i wygrała show.

Reklama

14-latka wystąpiła również w odcinku "Szansy na sukces", w którym jurorzy wyłonili reprezentanta Polski w 19. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Ostatecznie w finale Eurowizji Junior zajęła 2. miejsce.

Jak widać, Sara nie spoczęła na laurach, a niedawno poinformowała fanów, iż bierze udział w Amerykańskiej wersji programu "Mam talent".

Odcinek z udziałem nastolatki jest już dostępny do obejrzenia. Nie uwierzycie, co się stało na scenie!

Sara James w "America's Got Talent"! Zaskakujące zajście na scenie!

We wtorek stacja "NBC" wyemitowała odcinek programu "American's Got Talent", w którym mogliśmy zobaczyć Sarę. Dziewczynka tuż po wejściu na scenę rozpoczęła rozmowę z jednym z jurorów, Simonem Cowellem. Wokalistka podkreśliła, iż jest z Polski. Jak się okazało również przodkowie Cowella i Howie'go Mandel'a, kolejnego z oceniających, także pochodzą z naszego kraju.

W dalszej części nagrania widzimy, jak Simon pyta Sarę, dlaczego zdecydowała się na wystąpienie w show. Nastolatka nie ukrywała, że pragnie spełnić marzenia i od dziecka ogląda ten format, który bardzo przypadł jej do gustu.James na scenie wykonała utwór Billie Eilish "Lovely", ale to, co stało się później, jest nieprawdopodobne!

Sara James w "America's Got Talent"! Jurorzy po jej występie aż wstali!

Sara James zachwyciła swoim talentem jurorów z Ameryki. Kiedy zakończyła śpiewać, prowadzący show powiedział do jej mamy, która kibicowała zza sceny, że nastolatka jest "niesamowita". Również reakcja jurorów była zadziwiająca. Sofia Vergara wstała ze swojego miejsca i zaczęła klaskać, a Simon Cowell zaznaczył, że 14-latka "ma coś z gwiazdy".

Łowca talentów zaznaczył, iż ma nadzieję, że Sara zapamięta swój występ i początki kariery w USA, a następnie wstał i... nacisnął złoty przycisk, co oznacza, że nastolatka ma zagwarantowane miejsce w półfinale "America's Got Talent"!

Zobaczcie sami niesamowity występ Sary.

Zobaczcie również:

Maciej Musiał otworzył własną knajpę. Jego mama jest dumna: "Zawsze miał wizję tego miejsca!"

Ksiądz gani Królikowskiego! "Po co był ten ślub? Antoni nie wiedział, co przysięgał?". Co unieważnieniem małżeństwa?

Ewa Szabatin biega po plaży, chwaląc się sylwetką

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomócpomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sara James | America's Got Talent

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy