Reklama
Reklama

Sara Chmiel i Gromee zaskakują wspólnym utworem. Będzie hit?

Sara Chmiel (30 l.) pilnie strzeże swojej prywatności. Od przechwalania się rodzinnymi sprawami woli opowiadać o osiągnięciach muzycznych. Razem ze swoim mężem Gromee'm właśnie wydała nowy utwór, z poruszającym przekazem. Jesteście ciekawi, jak im poszło?

Sara Chmiel i Gromee we wspólnym utworze. Radzą sobie w życiu i w pracy?

Sara Chmiel to wokalistka zespołu Łzy, zaś jej mąż Andrzej, znany również jako Gromee, to DJ, producent i juror "Twoja twarz brzmi znajomo". Ostatnio razem wydali po raz pierwszy wspólny utwór. Para postanowiła odświeżyć starą piosenkę zespołu Łzy i tchnąć w nią ducha współczesności. Utwór światło dzienne ujrzał 14 stycznia i opowiada o przemijaniu oraz o tym, żeby pamiętać przede wszystkim o dobrych stronach życia. Utwór wraz z teledyskiem jest zapowiedzią solowej płyty Sary.

Reklama

Warto przypomnieć, że koniec ubiegłego roku dla wokalistki był dosyć nerwowy. Najpierw wybuchła afera między nią a Adamem Konkolem, w efekcie czego zespół Łzy podzielił się na dwie niezależne grupy, które funkcjonują pod tą samą nazwą. Doszło do słownych "przepychanek" na social mediach, podczas których Konkol twierdził, że koledzy chcieli ukraść nazwę jego zespołu i nie doceniali jego wkładu w rozwój ekipy. 

Gdy konflikt trochę przycichł, na początku grudnia Sara ogłosiła, że spodziewa się kolejnego dziecka. Artystka i juror "Twoja twarz brzmi znajomo" na razie doczekali się dwójki pociech: syna Franciszka oraz córki Helenki.

Wygląda na to, że wydanie nowej płyty to nie jedyna "premiera", na którą oczekują szczęśliwi rodzice.

Zobacz też:

Martyna Wojciechowska może pochwalić się prestiżowym dyplomem. Jakie wykształcenie zdobyła?

Beata Tyszkiewicz dzięki waloryzacji doczeka się większej emerytury! "Nie biadoliłam!"

Marcelina Zawadzka i jej niezapomniane kreacje!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sara Chmiel | Gromee
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama