Reklama
Reklama

Sandra Kubicka szaleje na Malediwach. Niesamowite, jak spędziła swoje urodziny

Sandra Kubicka (28 l.) szaleje na Malediwach, a internauci wciąż snują domysły na temat jej życia uczuciowego. Choć niedawno mogło się wydawać, że jej relacja z Baronem uległa oziębieniu lub nawet rozpadowi, teraz nic nie wskazuje na to, aby w ich związku działo się coś niepokojącego. Para doskonale bawi się na egzotycznym urlopie. Ukochany zadbał o to, aby modelka nie zapomniała tego wyjazdu do końca życia.

Sandra Kubicka: kryzys w związku z Baronem

Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron w ostatnich tygodniach nieco rzadziej byli widywani razem. Krążyły nawet pogłoski, że nie są już parą. Anonimowy informator z otoczenia gwiazd zapewniał, że doszło do rozstania, a celebrytka szuka już nowej miłości w randkowej aplikacji dla celebrytów. Kolejnym dowodem na rozpad relacji Sandry Kubickiej i Aleksandra Milwiw-Barona miał być samotny wyjazd modelki na wczasy. Teraz okazuje się, że na Malediwy wcale nie pojechała w pojedynkę. 

Reklama

Sandra Kubicka wczoraj świętowała swoje 28. urodziny. Dla modelki na Malediwach kameralną imprezę wyprawił jej ukochany Aleksander Milwiw-Baron, ucinając tym samym wszelkie plotki na temat rzekomego kryzysu w ich związku. W mediach społecznościowych obojga zaroiło się od wakacyjnych kadrów. Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron korzystają z uroków wyjazdu. Wygrzewają się na piaszczystych plażach, zażywają kąpieli w oceanie oraz delektują się miejscowymi przysmakami. 

Aleksander Milwiw-Baron zadbał o to, aby 28. urodziny Sandry Kubickiej były wyjątkowe. Muzyk przystroił sypialnię balonami, płatkami róż oraz okolicznościowym napisem. Jego ukochana była zachwycona tym gestem. 

Sandra Kubicka szaleje na Malediwach

Sandra Kubicka 28. urodziny świętuje z pompą. Modelka podzieliła się z fanami krótkim nagraniem, na którym możemy zobaczyć, jak biega radośnie po malediwskiej plaży. Pod materiałem znalazł się intrygujący opis. Celebrytka złożyła życzenia sobie samej. W poście ujawniła swoje największe marzenia. Należy do nich m.in. znalezienie męża, zostanie matką oraz dobre traktowanie ze strony otoczenia.

"Sandro, życzę Ci, żebyś spełniła swoje najgłębsze marzenia. Żebyś była kochana i kochająca. Żebyś żyła w zgodzie ze sobą. Żebyś była cudowna matką i żoną. Żebyś była traktowana tak, jak na to zasługujesz bez proszenia o to. Przeszłaś w tym życiu już bardzo wiele, złego i dobrego. Wszystko do tej pory to były lekcje i przygotowania. Czas zacząć żyć życiem, o którym zawsze marzyłaś i ciężko na nie pracowałaś" - napisała modelka na Instagramie.

Sandra Kubicka: urodziny

Niektórzy wciąż nie wierzą, że związek Sandry Kubickiej i Aleksandra Milwiw-Barona ma się świetnie i doszukują się kryzysu. Muzyk złożył życzenia modelce, ale zdaniem wnikliwych obserwatorów nie są to słowa skierowane przez ukochanego, lecz raczej przyjaciela.

"Taką Cię widzę, gdy nikt nie patrzy Misu Kubisu życzę Ci, żebyś w drodze po swoje największe marzenia i cele pozostała zdrowa, piękna i szczęśliwa!" - napisał na Instagramie Aleksander Milwiw-Baron.

W dolnej części wpisu znalazł się dopisek "I Love You", czyli kocham cię. Czytając te słowa, trudno mieć wątpliwości, co do uczuć łączących parę.

Zobacz też:

Sandra Kubicka zaprzecza plotkom! Pokazała, że Baron zabrał ją na Malediwy: "Ciężko na to pracowałam"

Sandra Kubicka jednak rozstała się z Baronem? Przyłapali ją na "Tinderze dla bogaczy"

Koniec miłości Sandry Kubickiej i Barona?! Przyjaciel nie ma wątpliwości

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sandra Kubicka | Aleksander Milwiw-Baron
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy