Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Sandra Kubicka pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym w śniadaniówce

Modelka Sandra Kubicka (23 l.) i producent muzyczny Cedris Gervais (38 l.) pojawili się w "Dzień dobry TVN" i opowiedzieli o swojej miłości.

- Mówi się, że związek na odległość jest niemożliwy, ale w naszym przypadku to pomaga. Mamy okazję zatęsknić za sobą, a jak już się spotykamy, to jest wspaniale - powiedziała Kubicka.

Cedris dodał, że pilnuje, by rozłąka nie trwała dłużej niż miesiąc. - Zawsze znajdziemy miejsce, w którym możemy się spotkać.

Para na co dzień mieszka w Miami. Dom ma także w Aspen, gdzie najczęściej się spotyka. Tam też zaręczyła się w minione Boże Narodzenie.

- Cedris kupił pierścionek w Paryżu, a ja mam obsesję na punkcie tego miasta. Jak on mnie dobrze zna - żartowała Sandra. - Kiedy tam jestem, czuję się najszczęśliwsza. Miasto miłości.

Kiedy możemy spodziewać się ślubu? - W przyszłym roku w Aspen - zdradził Cedris.

Reklama

Przypomnijmy, że Kubicka urodziła się i wychowała w Łodzi. W 2008 roku przeniosła się z rodziną do USA. Karierę modelki rozpoczęła w wieku 13 lat pod wpływem matki, która namówiła ją do wzięcia udziału w konkursie, w którym nagrodą był kontrakt z agencją modelek.

Kubicka doszła do finału, ale odmówiła występu w dziedzinie prezentacji dowolnego talentu i została zdyskwalifikowana. Po kilku tygodniach organizatorzy konkursu zaproponowali jej jednak kontrakt z agencją Next Model Management.

Amerykańskie czasopismo "Maxim" umieściło ją na liście stu najseksowniejszych nazwisk Ameryki.

(Dzień dobry TVN/x-news)

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Sandra Kubicka

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje