Reklama
Reklama

"Sanatorium miłości": Roman Zagórski przeżył osobistą tragedię. "Życie jest nieobliczalne"

"Sanatorium Miłości" to jeden z najchętniej oglądanych programów u publicznego nadawcy. Miłosne show dla seniorów tak bardzo spodobało się widzom, że niedawno na antenie pojawił się już 4. sezon programu. Jednego z kuracjuszy, 74-letniego Romana, spotkała w życiu ogromna tragedia. Na szczęście udało mu się znaleźć miłość.

"Sanatorium Miłości" już od czterech sezonów obecne jest na antenie publicznego nadawcy. Od 2019 roku Polacy pokochali przygody kuracjuszy, którzy zamknięci w ośrodku uzdrowiskowym - starają się znaleźć swoją miłość.

Uczestnicy przebywają w Polanicy-Zdrój, gdzie oddają się zdrowotnym zabiegom, ale i randkują oraz integrują się ze współuczestnikami. W ośrodku nie brakuje więc krzepkich i temperamentnych seniorów, którzy czerpią z życia garściami.

Reklama

Roman podzielił się straszną tragedią

Okazuje się jednak, że niektórzy musieli zmierzyć się w swoim życiu z ogromną tragedią. Roman z Gdańska podzielił się się w programie wzruszającą historią ze swojego życia. Musiał zmierzyć się z wielką tragedią, z której wyciągnął ważną lekcję.

Wyznanie seniora poruszyło pozostałych uczestników. Emocji nie mogła ukryć również Marta Manowska, w której oczach pojawiły się łzy. Nikt nie spodziewał się bowiem, że zawsze uśmiechnięty i lubiany w towarzystwie Roman musiał zmierzyć się z taką tragedią.

"Sanatorium miłości". Roman Zagórski spotkał w końcu partnerkę

Kuracjusz jest niezwykle ciekawą postacią. Przez wiele lat pracował bowiem jako kelner, a przez jakiś czas piastował nawet stanowisko osobistego kelnera sekretarza Edwarda Gierka.

W odcinku nie zabrakło także specjalnych gości, którzy umilili czas kuracjuszom. W sanatorium uczestników odwiedziła bowiem Alicja węgorzewska, która przeprowadziła kurs śpiewu. Uczestnicy zaśpiewali wspólnie przebój Andrzeja Rybińskiego "Nie liczę godzin i lat".

Według najnowszych informacji Roman Zagórski swoją drugą połówkę - Wiolę z Warszawy - spotkał dopiero po zakończeniu programu. Para poznała się podczas rejsu do Szwecji.

Zobacz też:

Roman z "Sanatorium miłości" ma romans. Zaskakujące, z kim się związał

Wiadomo, ile zarabia Michał Żebrowski. TVP nie oszczędza na swojej gwieździe

Królowa życia przerwała milczenie. Fani natychmiast zareagowali

POMAGAMY UKRAINIEpomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Sanatorium miłości" | "Sanatorium miłości 4"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy