Reklama
Reklama

"Sanatorium miłości 6". Ta edycja będzie kręcona w wyjątkowym miejscu

"Sanatorium miłości" to telewizyjny hit TVP, dzięki któremu seniorzy odzyskali wiarę, że mogą w tym wieku jeszcze znaleźć miłość i przeżyć niezapomniane przygody. Reality-show było kręcone już w trzech różnych lokalizacjach. Z okazji nadchodzącego szóstego już sezonu, czas na zupełnie nowe miejsce. Zdradzimy na razie, że tym razem to szansa dla osób z Małopolski.

"Sanatorium miłości". Wiemy, gdzie będą nagrywane odcinki do szóstej edycji

"Sanatorium miłości" to program TVP, który od 2019 roku zgromadził przed telewizorami miliony osób. Im większa popularność programu, tym coraz więcej seniorów zgłaszało się do show, aby przeżyć przygodę życia, a nawet znaleźć miłość! Wiemy, kiedy będą nagrywane perypetie seniorów do szóstej edycji reality i kiedy będzie można oglądać odcinki w telewizji! Jak zawsze show poprowadzi Marta Manowska, a kuracjusze za udział w programie mogą liczyć na wynagrodzenie.

Reklama

"Sanatorium miłości". Nowe odcinki będą nagrywane w Krynicy-Zdroju

Okazuje się, że ekipa produkcyjna "Sanatorium miłości" zawitała do Krynicy-Zdroju, a dokładniej do Nowych Łazienek Mineralnych należących do spółki Uzdrowisko Krynica-Żegiestów. Burmistrz miasta potwierdził, że rozmowy się odbyły, a także podpisano już umowę z TVP.

"Była u nas ekipa telewizyjna, obejrzała wszystkie atrakcje i na tyle im się spodobało, że umowa została zawarta. Krynica mocno stoi turystycznie i sanatoryjnie, wizerunkowo i estetycznie także to wszystko było brane pod uwagę" - zdradził burmistrz miasta w rozmowie z "Gazetą Krakowską", Piotr Ryba.

Burmistrz miasta liczy na dobrą promocję uzdrowiska. Odcinki zaczęto kręcić już we wrześniu, które trwają około 4-5 tygodni. Do czasu trzeba też doliczyć montaż, który zajmie kolejne tygodnie, a nawet miesiące.

"Po dłuższych negocjacjach udało się nam podpisać umowę z TVP. Cieszę się, że już od przyszłego roku nasza piękna Krynica-Zdrój będzie pokazywana w telewizji, najprawdopodobniej na przełomie stycznia i lutego. To kolejna szansa na rozgłos i impuls do dalszego rozwoju" - dodał dumny burmistrz Krynicy-Zdrój.

Gdzie kręcono dotychczasowe sezony "Sanatorium miłości"?

  • Pierwszą i drugą edycję "Sanatorium miłości" kręcono w Uzdrowisku "Równica" w Ustroniu w wojewódzkie śląskim.
  • Trzecią i czwartą edycję kręcono w Uzdrowisku Polanica-Zdrój na Dolnym Śląsku, a dokładniej w sanatorium "Wielka Pieniawa".
  • W piątej edycji "Sanatorium miłości" ekipa filmowa przeniosła się do Buska-Zdroju w świętokrzyskim.
  • Szósta edycja show dla seniorów odbędzie się w Krynicy-Zdroju w województwie małopolskim.

"Sanatorium miłości 6": kiedy premiera?

Premiera "Sanatorium miłości 6" zaplanowana jest na początku nowego roku. Według burmistrza Krynicy-Zdroju, może być to przełom stycznia i lutego 2024 roku.

"Sanatorium miłości 6": gdzie oglądać, kiedy w telewizji, godziny emisji

Premierowe odcinki "Sanatorium miłości" zawsze były emitowane w niedzielę o godzinie 21:20. Powtórki odcinków można było też będzie zobaczyć na kanale TVP1 i na platformie VOD.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Sanatorium miłości" | Marta Manowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy