Reklama
Reklama

"Sanatorium miłości 4". Mariola z Berlina wyznaje, że "ta miłość teraz procentuje". O kogo chodzi?

"Sanatorium miłości 4" rozgrzewa widzów do czerwoności. Tym razem, z okazji Świąt premierowy odcinek zmagań sympatycznych kuracjuszy odbędzie się w poniedziałek, 18 kwietnia o godzinie 21:15 na kanale TVP i w wersji online. Nie zabraknie łez, śmiechu, nowych wyzwań i randek.

"Sanatorium miłości" to program TVP, który pozwala seniorom otworzyć się na nowe relacje i - kto wie - może nawet znaleźć miłość! Większość uczestników czwartej edycji została ciężko doświadczona przez los. Przez przykre wspomnienia wielu z nich z trudem nawiązują kontakty z innymi. Kolejną wzruszającą rozmowę Marta Manowska odbyła z sympatyczną kuracjuszką Mariolą, nazywaną "Mariolą z Berlina", albo pieszczotliwie... "Berlinką".

"Sanatorium miłości 4": Mariola z Berlina wyznaje: "ta miłość teraz procentuje"

Wcześniej Marcie Manowskiej o swoim trudnym dzieciństwie opowiadał Marek, który rywalizował o serce kuracjuszki Ani. Tym razem o smutnych przeżyciach opowiedziała Mariola R., nazywana "Mariolą z Berlina".

Reklama

Mariola jest kuracjuszką pełną werwy, energii i optymizmu. Lubi przebywać z ludźmi i często zaraża ich swoją pozytywną energią.

Niestety, za fasadą uśmiechu i dobrego humoru, w Marioli tkwi żal i tęsknota za prawdziwą miłością. I choć nie otrzymała jej od mężczyzny, to całą wykrzesaną z siebie miłość przelała na synów. Jak mówi: "ta miłość teraz procentuje".

"Sanatorium miłości 4": Mariola z Berlina wzrusza Martę Manowską

Marta Manowska uważnie wysłuchała Marioli i z wyraźnym poruszeniem powiedziała seniorce, że nie musi nikomu udowaniać swojej wartości poprzez gotowanie, sprzątanie i pranie. Przypomniała też seniorce, że jej potrzeby też są ważne i powinna je stawiać na pierwszym miejscu.

Fani od razu pod filmem zaczęli komplementować kuracjuszkę.

"Sanatorium miłości 4": kim jest Mariola R., "Mariola z Berlina", "Berlinka"?

Mariola ma 62 lata. Do programu przyjechała z Berlina, w którym mieszka. Sama o sobie mówi, że jest "kocurem". Nie straszne jej tematy związane z intymnością, czy seksem. Mariola jest gotowa dzielić zainteresowania ze swoim partnerem, czeka tylko na tego jedynego, który obdarzy ją uczuciem.

"Sanatorium miłości": kiedy?

Każdy nowy odcinek "Sanatorium miłości" jest emitowany w niedzielę o godzinie 21:15. Wyjątkiem jest poniedziałek 18 kwietnia, kiedy emisja została przesunięta przez święta wielkanocne.

"Sanatorium miłości": kiedy powtórki?

Powtórki "Sanatorium miłości" emitowane są z poniedziałku na wtorek w różnych godzinach, ale zawsze po północy (29.01 o 01:15, 5.02 o 00:45, 12.02 o 00:30). Ponadto powtórki można oglądać także w soboty o 14:55 w TVP. 

Zobacz także:

Andrzej z "Sanatorium miłości" zdradza zakończenie programu! Spotka swoją miłość?

"Sanatorium miłości 4": Widzowie wściekli na TVP. "Zamiast programu propaganda. Kurski i jego folwark"

"Sanatorium miłości 4". Kim są uczestnicy, którzy podbijają serca Polaków? Poznaj wszystkich seniorów

"Sanatorium miłości 4". Będzie ślub Anny i Piotra? "No i się zgodziłam"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Sanatorium miłości" | "Sanatorium miłości 4"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy