Reklama

Reklama

Reklama

Sanah podpadła katolikom! "Wypadałoby trochę szacunku", ale jazz!

Sanah (24 l.) każdy miał okazję posłuchać chociaż raz w życiu. Tym razem delikatna i dziewczęca wokalistka naraziła się katolikom, wydając swoją trzecią płytę studyjną. Wielu z nich nie kryło oburzenia i przykro komentowali "najważniejszy projekt w życiu" Sanah: "wypadałoby trochę szacunku". O co poszło?

Sanah jest zdecydowanie najpopularniejszą piosenkarką młodego pokolenia (posłuchaj!). Swoim głosem i naturalną skromnością zaskarbiła sobie serca słuchaczy w każdym wieku. Od ponad miesiąca wokalistka publikowała utwory na YouTube, które skomponowała na najnowszą płytę. Zuza trzecią płytę określiła jako "najważniejszy projekt w jej życiu". Co nie spodobało się katolikom?

Reklama

Sanah podpadła katolikom: "Wypadałoby trochę szacunku"

Sanah wydając trzecią płytę pod tytułem "Uczta" zaprosiła innych wokalistów i wokalistki z branży, których sama słucha i szanuje. Cała wrzawa, która skupiła się wokół Sanah to... data premiera jej płyty "Uczta".

Premiera "Uczty" została zaplanowana na 15 kwietnia, czyli... Wielki Piątek. Dla katolików święta wielkanocne są najważniejszymi w roku, dlatego rozjuszeni wierzący zaczęli negatywnie komentować ruch Sanah. Nie wiadomo, czy taka data to przypadek, czy celowy zabieg marketingowy.

Oto, jak komentowali płytę i samą Sanah na stronie Empiku.

Sanah wydała "Ucztę"

Sanah do swojej płyty "Uczta" zaprosiła gości, takich jak: Artur Rojek, Ania Dąbrowska, Igor Herbut, Daria Zawiałow, Grzegorz Turnau, Vito Bambino, Kwiat Jabłoni (posłuchaj!), Miętha i ten Stan (czyli narzeczony Sanah).

Każda piosenka na kanale Sanah ma conajmniej milion odtworzeń, a bilety na koncerty Sanah są już dawno wyprzedane (pozostały najdroższe w pakiecie VIP).

Zobacz też:

Sanah nagrała piosenkę ze swoim narzeczonym! Fani są pod wrażeniem: "Brzmi jak słowiańska modlitwa"

Ivan Komarenko szczęśliwy. Wrócił do Rosji i ma kilka słów do Polaków! "Pozdrawiamy wszystkich wolnościowców"

Netflix zapowiada 18 polskich seriali i filmów. Kiedy premiery?

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: sanah

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy