Reklama
Reklama

Sadowska schudła 7 kilogramów w krótkim czasie. Odstawiła jeden produkt

Do upragnionych wakacji zostało niewiele czasu, dlatego dużo osób postawiło na zmianę, dietę i ćwiczenia, aby osiągnąć upragnioną sylwetkę. Również Maria Sadowska postanowiła zmienić nawyki żywieniowe i zacząć treningi, a na efekty nie trzeba było długo czekać. Gwiazda muzyki wyjawiła, jakim sposobem udało jej się w krótkim czasie zrzucić aż 7 kilogramów...

Maria Sadowska od lat obecna jest w show-biznesie i jak ryba w wodzie czuje się na scenie. Artystka spełnia się nie tylko w branży muzycznej, ale również filmowej i z pasją oddaje się reżyserowaniu filmów. Na swoim koncie ma współpracę m.in. z Dodą, a ich głośna produkcja "Dziewczyny z Dubaju" do dziś jest ochoczo oglądana.

Taki intensywny tryb życia ma również swoje ciemne strony, o czym Maria niedawno się przekonała. Wokalistka w ostatnim czasie miała dużo pracy i żyła w ciągłych rozjazdach, przez co nie miała okazji, by zdrowo się odżywiać. Scenarzystka przybrała na wadze i zaczęła się źle z tym czuć, dlatego postanowiła działać.

Reklama

Efektami diety chwali się już dziś i zdradza, jak w tak szybkim tempie udało jej się schudnąć 7 kg!

Maria Sadowska schudła 7 kilogramów w krótkim czasie. Odstawiła jeden produkt

Wiosna to czas, w którym dużo osób chce zrzucić nieco zbędnych kilogramów i zadbać o swoje ciało, a także zyskać wymarzoną sylwetkę na wakacje. Do grona tych ludzi bez wątpienia należy Maria Sadowska, która mocno zmotywowała się do zmian. Artystka w krótkim czasie schudła aż 7 kg i postanowiła podzielić się z fanami przepisem na skuteczną dietę.

Jak sama przyznała, w jej przypadku wystarczyło wyeliminować z jadłospisu niektóre produkty. 47-latka odstawiła tłuste potrawy, w tym smażone mięso, którymi zajadała się ze względu na nadmiar pracy i brak czasu na przygotowywanie zdrowych dań.

"Na planach filmowych jadłam tłuste jedzenie z busa. Dieta składała się głównie z mięsa, bo pracowaliśmy w męskim składzie" - przyznała.

Wokalistka dodała, że to nie koniec jej zmagać i planuje pozbyć się jeszcze 3 kg. Artystka stawia na treningi cardio, a także nie sięga już po mocniejsze trunki do posiłku.

"Nie spoczywam na laurach i planuję pozbyć się jeszcze trzech" - dodała.

Przeczytajcie również:

Maria Sadowska nie zostawiła suchej nitki na Lunie. Nie może przeboleć jednego    

Maria Sadowska niespodziewanie to ujawniła. Tak potraktowała ją Steczkowska

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maria Sadowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy