Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Sadowska gra na dwa fronty?

Albo właśnie rozpada się związek Marysi Sadowskiej (31 l.) z narzeczonym Adrianem, albo jej uczucie do łyżwiarza Rogera Lubicza-Sawickiego, z którym występuje w "Gwiazdy tańczą na lodzie", jest, jak to zwykle bywa, chwytem mającym pomóc jej w wygranej.

Do niedawna o życiu prywatnym Sadowskiej nie wiedzieliśmy praktycznie nic - ale też nie lansowała się wtedy w telewizji. Jak pisze "Rewia", pierwszy raz z mężczyzną Marysia pokazała się pod koniec lipca tego roku na "Pikniku Country" w Mrągowie.

Reklama

"Wyglądała jakby miała gorączkę, oczy jej błyszczały, trzymali się za ręce" - mówi jeden z uczestników imprezy o piosenkarce i jej chłopaku Adrianie. "Byli piękną parą, zaręczoną, bo nosili takie same obrączki" - dodaje.

Wiele wskazuje jednak na to, że w przypadku Marysi nie była to wielka miłość, bo już miesiąc później zaczęła pokazywać się w towarzystwie przystojnego Rogera Lubicz-Sawickiego. I to nie tylko na lodzie.

"Mówi się, że się zabujaliście, a to widać" - tak skomentowała jeden z ich występów Doda (23 l.). Nawet jeśli to nieprawda, Adrian, czytając artykuły pełne spekulacji i oglądając zdjęcia swojej narzeczonej w czułych objęciach sportowca, na pewno nie jest zachwycony i prędzej czy później skończy mu się cierpliwość.

Dowiedz się więcej na temat: romanse | związek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje