Reklama
Reklama

Ryszard Rynkowski: Niezapowiedziani goście w domu gwiazdora. "Cała nadzieja w żonie"

Ryszard Rynkowski dostał szansę, by zażegnać wieloletni konflikt z członkami z grupy VOX. Po śmierci Witolda Paszta, muzycy zgłosili się do piosenkarza, proponując mu powrót do zespołu. Początkowo gwiazdor odrzucił ofertę, ale okazuje się, że "zaczyna się wahać". Jego dom mają zamiar odwiedzić dawni koledzy, by go przekonać. Sporo zmienić może tutaj żona Edyta...

Ryszard Rynkowski od lat był skonfliktowany z kolegami z zespołu VOX (posłuchaj!). Wydawało się, że śmierć Witolda Paszta (sprawdź!) zmieni coś w tej kwestii. 

Złożono mu bowiem propozycję, by wrócił do zespołu. 

"Byłoby fantastycznie, tym bardziej, że składamy takie propozycje Ryśkowi, ale na razie to pytanie pozostaje bez odpowiedzi" - zdradza "Na Żywo" Dariusz Tokarzewski, kompozytor grupy.

Reklama

Przypomnijmy, że Witold Paszt i Rynkowski zakładali wspólnie VOX pod koniec lat 70. Występowali razem na scenie przez blisko dekadę. Potem doszło jednak do skandalu obyczajowego z udziałem Ryszarda. 

Ryszard Rynkowski i Witold Paszt: Kulisy głośnego konfliktu

Gwiazdor po koncercie w Kutnie miał wdać się w bijatykę z funkcjonariuszami, demolując przy okazji radiowóz. Dwa dni spędził na izbie wytrzeźwień, ale po tej akcji koledzy nie chcieli już dalej z nim współpracować. 

Rynkowski niechętnie wracał do tej sprawy, ale w jednym z wywiadów wyżalił się, że Paszt "szukał tylko pretekstu, by się go pozbyć". Zresztą o ich wzajemnej niechęci krążyły legendy...

"Z Witkiem dzieliły nas kwestie repertuarowe. Po prostu nie iskrzyło między nami, a jedyne co nas trzymało, to duże pieniądze. Konflikt dojrzewał kilka lat, ale żeby mnie wyrzucić, potrzebny był pretekst. A tym stał się mój niechlubny występ pod wpływem alkoholu w Kutnie" - wyznał gorzko po latach.

Rynkowski postawił więc na karierę solową. Poznał Jacka Cygana, z którym stworzyli wielkie hity, które pozwalają mu koncertować do dziś. Na koncertach nie pojawiają się już jednak tłumy.

Członkowie VOX jadą do domu Rynkowskiego

Czy szansą na ożywienie jego kariery mógłby być powrót do zespołu VOX? 

Z takiego założenia wyszli koledzy Rynkowskiego, którzy po śmierci Paszta złożyli Ryszardowi propozycję, by do nich wrócił. Ten jednak nie dał jednoznacznej odpowiedzi. 

Jak donosi "Na Żywo", artysta myśli o tym bardzo intensywnie. Muzycy VOX wiedzą, że ogromny wpływ na niego ma obecna żona Edyta. 

Znajomy Rynkowskiego potwierdza, że ukochana zaangażowała się w rozwiązanie tej kwestii...

"Ona z chęcią słucha, co ma do powiedzenia Edyta, bo żona dobrze go rozumie, jest świetnym doradcą, ale wie, że ostateczną decyzję musi podjąć sam" - zdradza tygodnikowi "przyjaciel rodziny". 

Ryszard Rynkowski waha się. Ostatnia nadzieja w żonie

Dawno koledzy nie zamierzają się poddawać. Planują złożyć mu niezapowiedzianą wizytę w jego domu w Zbiczynie. Pretekstem mają być urodziny artysty...

"W październiku wybiorą się do Zbiczyna, gdzie mieszka, z życzeniami urodzinowymi i ponowną propozycją w cztery oczy. Zdają sobie sprawę, że może na stałe nie chcieć wrócić do grupy i rozpatrują różne możliwości" - donosi tygodnik. 

Czy Rynkowski zmieni zdanie? 

"Cała nadzieja w żonie" - czytamy.

Zobacz także:

Witold Paszt wierzył, że pogodzi się z przyjacielem. Nie zdążył

Paszt do końca wierzył, że pogodzi się z Rynkowskim

Kulisy spotkania Cichopek i Hakiela pod jego domem. Ich zachowanie mówi wiele!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ryszard Rynkowski | Witold Paszt
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama