Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Ryszard Lasota z "Sanatorium miłości" będzie ojcem? Pokazał młodą ukochaną

Ryszard Lasota (65 l.) nie znalazł uczucia w popularnym "Sanatorium miłości". Stało się to dopiero po zakończeniu programu. Czy jego życie zmieni pojawienie się potomka?

Jako pierwsi informowaliśmy w styczniu, że Ryszard Lasota jest zakochany i to w dużo młodszej dziewczynie - ponad 30 lat różnicy!

Miłość tej dwójki kwitnie w najlepsze, a uczucia tak uskrzydlają seniora, że postanowił zabrać swoją ukochaną Hanię na Podlasie. Po co?

Jak się okazuje, chciał zapytać niemal 100-letniej wizjonerki o swoją przyszłość! Podlaska szeptucha powiedziała im, żeby... starali się o dziecko, dbali o zdrowie i spokój!

Z tym akurat nie ma większego problemu, bo Ryszard mimo przekroczonej 60. wygląda co najmniej 15 lat młodziej (ostatnio schudł 10 kilogramów, zmienił styl ubierania, wymodelował twarz zarostem) i bardzo chce powiększyć rodzinę.

Ryszard z "Sanatorium miłości" będzie ojcem?

Reklama

Jak udało nam się dowiedzieć, Ryszard poznał rodziców Hani i wyraźnie poczuł, że nie mają nic przeciwko tej miłości!

Nie byłby sobą, gdyby nie zabrał swojej dziewczyny w zagraniczną podróż - uwielbia takie wojaże i tylko czekał, kiedy oboje zostaną w pełni zaszczepieni i otrzymają certyfikaty covidowe.

Wybrał Albanię i tam od tygodnia korzysta z ciepłego i czystego Adriatyku, pięknej piaszczystej plaży plaży i zwiedza ciekawe miejsca.

Para odwiedziła też sąsiednią Macedonię Północną. Najbardziej zachwycił ich rejs po wpisanym na listę światowego dziedzictwa UNESCO Jeziorze Ochrydzkim i zabytki starego miasta w Ochrydzie.

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Sanatorium miłości

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje