Reklama
Reklama

Rudi Schuberth znalazł nowy sposób na życie. Niebywałe, czym się teraz zajmuje! "Tutaj mam wszystko, czego dusza zapragnie"

Rudi Schuberth ulubiony prezenter i kabareciarz tysięcy Polaków rzucił show-biznes. Autor "Córki rybaka" znalazł nowy sposób na życie.

Rudi Schuberth zamienił show-biznes na agroturystykę

Rudi Schuberth (69 l.) był przed laty gwiazdą telewizji. Uznanie publiczności zdobył występami z Zenonem Laskowikiem i Bohdanem Smoleniem w Kabarecie TEY. Jego piosenki śpiewane z Okolicznościowo-Rozrywkowym Syndykatem Wały Jagiellońskie do dzisiaj każdy potrafi zanucić: "Córka rybaka", "Monika - dziewczyna ratownika" czy "Wars wita".

Reklama

Chętnie prowadził teleturnieje "Rekiny kart" i "Zgadula" oraz "Śpiewające fortepiany". Zasiadał też w jury programu "Jak oni śpiewają" emitowanego na antenie telewizji Polsat. 
Kabareciarz, aktor i autor piosenek zniknął z telewizji jakiś czas temu. Nie tęskni za rozgłosem i trasami koncertowymi, a tych było wiele. Koncertował w kraju i za granicą. Był ulubieńcem Polonii amerykańskiej i kanadyjskiej. Występował z Orkiestrą Zbigniewa Górnego oraz Aleksandra Maliszewskiego. Teraz zdarza mu się koncertować z zaprzyjaźnionymi artystami, ale nie lubi wyjeżdżać daleko.

Kilka lat temu wraz z żoną Małgorzatą Rudi Schuberth zdecydował o przeprowadzce na wieś. Na Kaszubach znalazł swoje miejsce. Założył tu folwark Otnoga i prowadzi... gospodarstwo agroturystyczne. 

Mieszka z żoną, córką, zięciem i wnukiem, którym uwielbia się zajmować. Zdaniem artysty znalazł wreszcie idealne miejsce do życia.

Rudi Schuberth uważa, że zmiana show-biznesu na agroturystykę to była najlepsza decyzja. Artysta żyje we wspaniałych warunkach. Ogromna przestrzeń została mądrze zagospodarowana. Gwiazdor udostępnia część posiadłości turystom. Jego posiadłość ma prawie 20 hektarów. Część zajmuje rodzina, część przeznaczona jest dla gości. Na turystów czekają aż cztery stylowo urządzone domy. Teraz kiedy ma ochotę, śpiewa danielom, które hoduje na swoim folwarku.

Zobacz też:

Rudi Schuberth ma głodową emeryturę. Prezes ZUS pozbawiła go wszelkich złudzeń!

Z czego żyje Cichopek? Reklamuje wszystko: mleko, CPN, serek, biżuterię

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

***pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rudi Schuberth
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy