Reklama
Reklama

Rozłam w rodzinie uwielbianej artystki. Matka gwiazdy odbiła córce chłopaka

Media obiegła zaskakująca informacja na temat rozłamu w rodzinie Miley Cyrus. Po kilku miesiącach na jaw wyszło, że jej matka odbiła chłopaka najmłodszej córce. Do spięć miało między nimi dochodzić od dłuższego czasu, a ostatecznie Noah Cyrus nie została zaproszona na ślub matki i byłego kochanka!

O tym, że rodzina uwielbianej Miley Cyrus jest kontrowersyjna i niekonwencjonalna mogliśmy się przekonać wielokrotnie. Naczelną skandalistką rodu na przestrzeni lat była sama gwiazdka Disneya, ale jak się teraz okazuje, niezły temperament ma również jej matka i młodsza siostra. Zagraniczne media właśnie obiegła zaskakująca informacja na temat Tish i Noah.

Okazuje się, że matka i córka poróżniły się ze względu na wspólnego chłopaka!

Rozłam w rodzinie uwielbianej artystki. Matka gwiazdy odbiła chłopaka córce

Tish Cyrus i Billy Ray Cyrus przez ponad 30 lat byli małżeństwem i doczekali się gromadki dzieci, jednak jakiś czas temu ogłosili rozstanie, a muzyk związał się z dużo młodszą kobietą. Ich miłości nie zaakceptowała Miley, dla której ojciec przez wiele lat był idolem i to on zarządzał jej karierą, a nawet urwała z nim kontakt. Po rozwodzie na nową relację długo nie czekała również matka gwiazdki. 

Reklama

Kobieta związała się ze znanym w Polsce z serialu "Skazany na śmierć" aktorem. Dominic Purcell i Tish Cyrus zdążyli już zalegalizować swój związek, jednak i w ich przypadku nie obyło się bez skandalu. Jak podaje informator portalu "Us Weekly", artysta wcześniej miał spotykać się z najmłodszą córką swojej obecnej żony!

Okazuje się, że 54-letni Dominic i 24-letnia Noah przez jakiś czas byli ze sobą w związku, a o wszystkim dobrze wiedziała Tish. Kobiecie jednak nie przeszkadzało to, że jej najmłodsza córka romansuje z 30 lat starszym mężczyzną, a po ich rozstaniu sama postanowiła go uwieść.

W wyborze nowego męża 56-latkę bardzo wspierała Miley, która nie widzi problemu w tym, że matka nawiązała romans z byłym jej siostry. Nieco inne zdanie w tym temacie ma sama Noah, która nawet nie została zaproszona na ślub matki i swojego byłego!

Spodziewaliście się takiego zwrotu akcji?

Przeczytajcie również:

O jej romansie z Hemsworthem aż huczało. Nie miała wyboru i w końcu musiała wyznać prawdę

Miley Cyrus nie wyruszy w trasę koncertową. Przekazała fanom smutne wieści    

Miley Cyrus chwali się wdziękami na okładce "Vogue'a". Co za pozy           

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Miley Cyrus | Noah Cyrus
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama