Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Rozenek przegrywa z Polsatem! Znudziła się?

Wygląda na to, że małżeńskie problemy, z jakimi od kilku miesięcy zmaga się Małgorzata Rozenek (35), odbijają się nie tylko na jej samopoczuciu, ale także oglądalności jej programu.

Według najnowszych danych trzeci sezon "Perfekcyjnej pani domu" po trzech odcinkach gromadzi średnio 1,11 mln widzów. Stacja w paśmie emisji reality-show zajmuje drugie miejsce w rynku telewizyjnym, przegrywając z Polsatem, który w tym czasie emituje filmy fabularne - podają Wirtualnemedia.

Reklama

Dla TVN-u to poważny powód do niepokoju, dla Małgorzaty jeszcze większy. Wszak od zawsze to sympatia widzów była miernikiem powodzenia programu i prowadzącej.

Na pocieszenie: show Rozenek, która prywatnie ma gosposię i nianię do dzieci, wygrywa z "szopką" Tomasza Lisa, nadawaną w tym samym czasie. Macie już trochę dość Gośki, jej rozwodu i "bezcennych" rad?

Oto zdjęcia z planu "Perfekcyjnej..." kręcone w wynajętym domu. Jak widać, celebrytka nie jest już tak elegancka, jak w pierwszym sezonie. Teraz ma być dziewczyną z sąsiedztwa!


Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek | Perfekcyjna Pani Domu | TVN SA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje