Reklama
Reklama

Rosati znowu z dziadkiem

Weronika Rosati (23 l.) mimo młodego wieku, jest w pełni dojrzałą kobietą, która znajduje wspólny język jedynie z osobami znacznie starszymi od siebie. Mamy nadzieję, że takie wyjaśnienie jej licznych przyjaźni z mężczyznami w "kwiecie wieku" jest prawdziwe.

Jak donosi "Fakt", Weronika ostatnio zaczęła pokazywać się w towarzystwie 66-letniego reżysera Andrzeja Żuławskiego. 14 lipca pojawili się razem w ambasadzie Francji. Rosati widziano także, jak wychodzi z domu filmowca. On sam śmieje się z insynuacji:

"Romans? Ja, 66-letni, zapomniany starzec, i ta młoda dziewczyna? Nie rozśmieszajcie mnie. Znam Weronikę od dziecka i pomagam jej w karierze".

Mama Weroniki także dementuje plotki: "Przecież to jest śmieszne. Andrzej zna Weronikę od dziecka, to przyjaciel rodziny. Weronika nie pobiera żadnych lekcji aktorstwa, tylko zwyczajnie korzysta z rad Andrzeja, który dobrze ją zna".

Reklama

Tym razem nie będziemy nic sugerować - nie wierzymy, że Rosati mogłaby pójść do łóżka z facetem starszym o 43 lata. Oby nasza wyobraźnia nie okazała się zbyt mała...

Reklama
Reklama
Reklama