Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Rosati dumny z rozbieranej sceny córki

Co Dariusz Rosati sądzi o odważnej scenie Weroniki w ostatnim odcinku amerykańskiego serialu "Luck"?

Minister nie kryje, że jest pod wrażeniem 28-letniej córki. Podkreśla, że Weronika uprzedziła go wcześniej, że wystąpi w scenie erotycznej. Co więcej, zapytała ojca, co sądzi na ten temat. On nie miał nic przeciwko - uważa bowiem, że 28 lat to odpowiedni moment, by aktorka się rozebrała.

Reklama

"Jestem bardzo dumny z córki i szczęśliwy, że zagrała w świetnej hollywoodzkiej produkcji w towarzystwie znanych aktorów [Dustina Hoffmana i Nicka Nolte - przyp. red.]" - mówi "Super Expressowi".

Dla samej aktorki scena była "bardzo nieprzyjemna, czysto techniczna". Choć miała prawo wyboru i mogła ją odrzucić, ona postawiła wszystko na jedną kartę i stwierdziła, że to najwyższy czas, by się rozebrać przed kamerą.

Przypomnijmy, że produkcja serialu została zakończona po śmierci trzech koni na planie - zdechły w wyniku obrażeń doznanych podczas kręcenia scen ich wyścigów. Aktorka otrzymała jednak już nowe propozycje - jedną zagrania głównej roli w "dużej polskiej produkcji"; o rolę w kolejnym amerykańskim serialu wciąż zabiega.

Jak myślicie, Amerykanie dostrzegli już walory Weroniki?


Dowiedz się więcej na temat: Weronika Rosati | Luck | serial | sceny rozbierane

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama