Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ronaldo zapłacił 12 milionów euro matce dziecka!

Aż 12 milionów euro, czyli roczne zarobki, kosztowało ojcostwo słynnego portugalskiego piłkarza Cristiano Ronaldo. Jak doniosła specjalizująca się w skandalach angielska gazeta "The Sun", tyle 25-latek zapłacił matce swego dziecka, prawdopodobnie amerykańskiej narodowości, za milczenie i nieujawnianie nazwiska.

Ronaldo ujawnił, że ma syna w ostatnią niedzielę, ale zdaniem angielskich dziennikarzy noworodek przyszedł na świat około 17 czerwca. Dziewięć miesięcy wcześniej gwiazdor hiszpańskiego Realu Madryt przebywał na wakacjach w Nowym Jorku. To wtedy miało dojść do planowanej ciąży z tzw. surogatką (matką zastępczą).

Reklama

Dziecko, które nazwane zostało... Cristiano Ronaldo, znajduje się pod opieką rodziny portugalskiego piłkarza w willi w Algarve. Zajmuje się nim matka Ronaldo Dolores i jego młodsza siostra Katia Aveiro, która na łamach portugalskich mediów powiedziała, że malec w chwili urodzenia ważył 4,3 kg, ma brązowe oczy i włosy i jest podobny do taty.

Od jakiegoś czasu Ronaldo spotykał się z rosyjską modelką, 24-letnią Iriną Szajk. Nie wiadomo, jak dokładnie ona zareagowała na ojcostwo swej sympatii.

Dowiedz się więcej na temat: Cristiano Ronaldo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje