Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski: Marzy im się kolejne dziecko?

Małżeństwo Michała Żurawskiego (37 l.) zawisło na włosku, gdy alkohol zaczął rządzić jego życiem. W porę zdołał się opamiętać!

Znany z wielu serialowych ról Michał Żurawski niechętnie dzieli się swoim życiem prywatnym z mediami. Można jednak odnieść wrażenie, że aktor jest bardzo szczęśliwy z drugą żoną, Romą Gąsiorowską (35 l.). Ona również jest aktorką, wychowują dwoje dzieci.

Reklama

Tymczasem właśnie się wydało, że jego małżeństwo przeszło ciężką próbę. Kilka lat temu aktor stoczył walkę z alkoholizmem. Wyznał to szczerze w programie "Azja Express" emitowanym w telewizji TVN.

Tak opowiedział o swoim uzależnieniu: "to jest bardzo kuszące i wolne zawody skłaniają ku temu, że można sobie od rana do wieczora z tym razem żyć. Powiedziałem jednak dość. Właściwie nie ja, moja żona mnie z tego wyciągnęła. I uzmysłowiła mi, że jest to po prostu problem" - powiedział aktor.

Michał Żurawski od trzech lat konsekwentnie trzyma się z daleka od alkoholu. Ale o tym, jak pokonał nałóg i czy łatwo mu wytrwać w trzeźwości, rozmawiać nie chce. "To już zamknięty rozdział" - powiedział w rozmowie z "Twoim Imperium".

Małżeństwo zostało uratowane. Podobno para marzy o kolejnym dziecku. Przez wzgląd na zdrowie aktorki, tym razem rozważają adopcję.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje