Reklama
Reklama

"Rolnik szuka żony". Stanisław zdradza, dlaczego zerwał z narzeczoną

Stanisław w programie "Rolnik szuka żony" nie cieszył się sympatią widzów. Zarzucali mu, że nie potrafi nawiązać relacji z kandydatkami. Teraz wyszło na jaw, że przed programem rolnik był zaręczony! Dlaczego zerwał z narzeczoną?


"Rolnik szuka żony". Stanisław zdradził dlaczego zerwał zaręczyny

Stanisław wziął udział w randkowym show TVP "Rolnik szuka żony". Miał nadzieję, że tam znajdzie swoją drugą połówkę. Tak się jednak nie stało. Widzowie na początku byli zachwyceni młodym i przedsiębiorczym rolnikiem. Jednak z odcinka na odcinek sympatia do niego malała. Sceny z jego udziałem uważano za nudne. Stanisława zaś krytykowano, że nie umie nawiązać bliższych relacji z zaproszonymi kandydatkami.  Między nim a Teresą, Roksaną i Olą widoczny był dystans. Plotkowano, że rolnik nie chce wybrać żadnej z nich, bo zamierza wrócić do swojej byłej narzeczonej.

Reklama

Faktycznie, Stanisław odrzucił wszystkie kandydatki, jednak już po programie związał się z nową ukochaną. Do eks-narzeczonej nie wrócił. W rozmowie z Party.pl opowiedział o starej relacji. Jak się okazuje, zerwał zaręczyny, bo przestał się dogadywać z ukochaną.

Rolnik wyjawił, że podobnie, jak w przypadku dziewczyn w progamie "Rolnik szuka żony", również w relacji z byłą narzeczoną czegoś zabrakło. Nie chciał się angażować w związek, do którego nie był przekonany.

Stanisław nie utrzymuje już kontaktu z eks-narzeczoną, bo uważa, że przyjaźń między kobietą a mężczyzną nie jest możliwa!
A jakie jest wasze zdanie na ten temat? Znacie pary, które przyjaźnią się po rozstaniu?

Zobacz też: 

Sandra Kubicka ujawnia prawdę o swojej orientacji. Niespodziewany coming out?

Oliwia z "Love Island" pozuje w bikini i nowej fryzurze

Setki kolejnych zgonów. Raport Ministerstwa Zdrowia
pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy