Reklama
Reklama

"Rolnik szuka żony 8": Jak mieszkają uczestnicy programu?

Jak mieszkają uczestnicy programu "Rolnik szuka żony 8"? Okazuje się, że niektóre domy robią niesamowite wrażenie. Nic więc dziwnego, że kandydatów do przeprowadzki na wieś i wspólnego zamieszkania z rolnikami nie brakowało! W jaki sposób urządzili się Elżbieta Czabator, Stanisław Pytlarz, Kamila Boś, Krzysztof i Kamil? Pięknych wnętrz i ogrodów mógłby pozazdrościć im niejeden celebryta!

Program "Rolnik szuka żony" od lat cieszy się dużą popularnością wśród polskich telewidzów i jest najlepszym dowodem na to, że ludzie mieszkający na wsi potrafią połączyć pasję do rolnictwa i życie rodzinne. 

Uczestnicy tegorocznej, ósmej edycji "Rolnika" wzbudzali mieszane uczucia. Jedni cieszyli się większą, a inni nieco mniejszą sympatią, ale pewnej rzeczy nie można im odmówić — domy Elżbiety, Stanisława, Kamili, Krzysztofa i Kamila z "Rolnik szuka żony 8" mają niepowtarzalny klimat i są pięknie urządzone. 

Reklama

Jak mieszkają uczestnicy ostatniej edycji programu "Rolnik szuka żony"?

Jak mieszkają uczestnicy programu "Rolnik szuka żony 8": Dom Elżbiety Czabator

56-letnia Elżbieta z "Rolnik szuka żony 8" poszukiwała miłości, jednak Marek, któremu zaufała i, którego zaprosiła do siebie po zakończeniu zdjęć do programu, złamał jej serce. 

Pomimo tego, że dwukrotnie rozwiedzionej kobiecie, zajmującej się hodowlą truskawek, nie udało jej się zbudować nowego związku, nie ukrywa tego, że utrzymuje kontakt z pozostałymi dwoma panami, którzy również przyjechali do jej pięknego domu.

Uczestniczka "Rolnika" wciąż przyjaźni się ze Stanisławem i Ryszardem. Ma nadzieję, że uda jej się ułożyć życie po programie, jednak postanowiła sprzedać swoją posiadłość i zacząć nowy etap w życiu. 

Jak miesza Elżbieta z "Rolnik szuka żony"? 

Dom Elżbiety z programu "Rolnik szuka żony" to dwa budynki mieszkalne, jeden budynek gospodarczy oraz domek letniskowy. Do uczestniczki "Rolnika" należy również staw z molo i przepiękny ogród. 

Posiadłość ma aż 2,65 ha. 

Jak mieszkają uczestnicy programu "Rolnik szuka żony 8": Dom Stanisława Pytlarza


Kolejny uczestnik programu "Rolnik szuka żony" - Stanisław również nie znalazł miłości w programie TVP, jednak niedługo po jego zakończeniu pochwalił się na Instagramie zdjęciem z wybranką. 

Rolnik odnalazł miłość dopiero po zakończeniu zdjęć, chociaż kandydatek chętnych do tego, aby pójść z nim na randkę, nie brakowało. Stanisław Pytlarz dostał mnóstwo listów od pięknych dziewczyn, które były zachwycone przystojnym mężczyzną oraz jego domem. Jak mieszka Stanisław z "Rolnik szuka żony"?Okazało się, że imponujący XIX-wieczny dworek otoczony parkiem i ogrodem z białą altaną, który pokazano w programie, należy nie do niego, a do jego rodziców, którzy włożyli całe serce w odbudowę tego miejsca. 

Dworek jest utrzymany w jasnej kolorystyce i ma około 800 metrów powierzchni.

Stanisław nie mieszka zaś w samym dworku, a w nieco mniejszym domu stojącym w pobliżu posiadłości. Wymaga on remontu, który uczestnik programu "Rolnik szuka żony 8" stara się stopniowo przeprowadzać.


Jak mieszkają uczestnicy programu "Rolnik szuka żony 8": Dom Kamili Boś

Kamila Boś, podobnie jak Elżbieta i Stanisław nie znalazła miłości w programie "Rolnik szuka żony", choć ilość wysłanych do niej listów była rekordowa. 

Piękna blondynka wybrała Adama, ale, ponieważ nie zaiskrzyło pomiędzy nimi, oboje zdecydowali, że nie będą kontynuować znajomości. 

Kamila, która zajmuje się hodowlą pieczarek, dba nie tylko o halę produkcyjną, ale również o swój dom. Widać, że jest perfekcjonistką w każdym calu. 

Jak mieszka Kamila z "Rolnik szuka żony 8"? 

Uczestniczka ma się czym pochwalić! Dom Kamili Boś ze Starej Kornicy w województwie mazowieckim jest urządzony w nowoczesnym stylu glamour. 

Kobieta zadbała o modne dodatki, kwiaty i wygodne meble. 

W jej domu nie brakuje bieli i szaro-różowo-złotych elementów. W programie TVP można było również zauważyć, że Kamila ma w salonie piękne zasłony w kolorze butelkowej zieleni.

Jak mieszkają uczestnicy programu "Rolnik szuka żony 8": Dom Krzysztofa i Bogusi

55-letni Krzysztof również odnalazł szczęście w programie "Rolnik szuka żony 8"

Mężczyzna, który prowadzi działalność agroturystyczną w malowniczej wsi na Mazurach, oświadczył się Bogusi, która przyjechała na jego gospodarstwo, jeszcze w programie. Para jest już po ślubie. 

Jak mieszkają Krzysztof i Bogusia z "Rolnik szuka żony"? 

Krzysztof wynajmuje pięć pokoi, ale jego jasny dom jest naprawdę spory, więc on i jego wybranka mają dużo przestrzeni. 

Wokół nich roztaczają się piękne widoki, ponieważ Krzysztof i Bogusia mieszkają w pobliżu jeziora i lasu. 

Niedaleko domu uczestników programu "Rolnik szuka żony" jest przepiękny pomost. 

Jak mieszają uczestnicy programu "Rolnik szuka żony 8" Dom Kamila

Kamil to najmłodszy uczestnik programu "Rolnik szuka żony", jednak od wizytówek widać było, że 23-latek wie, czego chce. 

Jak mieszka Kamil z "Rolnik szuka żony? Prowadzi niewielkie gospodarstwo rolne, które specjalizuje się w uprawie zbóż i traw nasiennych i od dawna marzy o założeniu własnej rodziny. 

Dlatego też, gdy zobaczył i lepiej poznał Asię, która przyjechała do niego wraz z dwoma innymi uczestniczkami, nie wahał się długo i zdecydował się na oświadczyny. 

Kamil i Asia z "Rolnika" zamieszkali razem u niego w pięknym dużym domu z ogrodem, a teraz szykują się do ślubu.

Czytaj również:

Rolnik szuka żony: Stanisław ma żal do twórców programów. Chodzi o to, jak mieszka!

Rolnik szuka żony: Najszybszy ślub w programie "Rolnik szuka żony"

Rolnik szuka żony: Elżbieta z "Rolnik szuka żony 8" odrzuciła Marka

Zobacz także:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Rolnik szuka żony 8" | domy gwiazd
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy