Reklama
Reklama

"Rolnik szuka żony": Internauta pilnie potwierdził szokujące wieści Dorota ma romans z Waldemarem

Uczestniczka programu "Rolnik szuka żony", Dorota, po zakończeniu swojej przygody z Waldemarem, nie traci ducha. Mimo trudnego rozstania, na jej profilu na Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie, na którym prezentuje się z promiennym uśmiechem.


Finał jubileuszowej edycji show "Rolnik szuka żony" zbliża się wielkimi krokami, a widzowie z niecierpliwością oczekują, czy uczestnicy utrzymali swoje związki. Waldemar, jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci tego sezonu, "zasłynął" rzekomym romansem z kobietą spoza programu. Mimo że wybrał ostatecznie Ewę, widzowie wątpią w trwałość tej relacji.

Coraz częściej wśród oddanych fanów programu pojawia się pytanie: Czy to Dorota przypadkiem nie zawładnęła sercem rolnika?

Reklama

Dorota opuściła program "Rolnik szuka żony"


Kobieta z nadzieją przyjechała do gospodarstwa Waldemara, ale już na miejscu musiała się w końcu zmierzyć z bolesnym rozczarowaniem. Scena pożegnania, podczas której wszyscy, włącznie z Ewą, byli wzruszeni, była jednym z najbardziej emocjonalnych momentów programu.

Internauta potwierdził romans Waldka i Doroty z "Rolnik szuka żony". Czy Dorota jest z Waldemarem? "Jest" - napisał

Dorota cały czas aktywnie publikuje fotki w mediach społecznościowych, co dodatkowo podsyca spekulacje na temat jej życia osobistego.  

Podczas niedawnej sesji Q&A, Dorota wyznała, że udział w programie był dla niej wspaniałym doświadczeniem. W odpowiedzi na pytanie jednej z internautek, dotyczące jej rzekomego związku z Waldemarem, inny użytkownik potwierdził te doniesienia. Czy to możliwe, że to właśnie Dorota jest tajemniczą kobietą, z którą Waldemar spędzał czas?

Zobacz też:

Zaskakujące, co Ewa usłyszała od Waldka. Po tych słowach chce odejść z "Rolnika"

Waldemar z "Rolnika" jest milionerem. Tyle zarobił w programie

Wiadomo, z kim spotyka się Waldemar z "Rolnika". Sąsiedzi nie kłamali

Waldemar z "Rolnika" odesłał ją do domu, a teraz to. Dorota ujawnia prawdę o rolniku


 

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy