Reklama
Reklama

"Rolnik szuka żony 8". Znamy już wszystkich uczestników show TVP. Szykuje się skandal?

Właśnie ujawniono pięcioro uczestników nowego, ósmego już sezonu "Rolnik szuka żony". Po raz pierwszy (jeśli idzie o polskie edycje) na wizji będziemy mogli oglądać dwie rolniczki poszukujące miłości. W sieci zaroiło się od komentarzy. Część internautów już wypatrzyło potencjalną parę! Co ciekawe, to rolnik i rolniczka. Gdyby te przypuszczenia się sprawdziły, mógłby być z tego niezły skandal...

"Rolnik szuka żony" to niekwestionowany hit TVP. Na dowód stacja wyemituje już ósmy sezon matrymonialnego show. W poprzednich odsłonach nie brakowało emocji. Widzowie liczą, że podobnie będzie teraz.

Stacja dozuje napięcie. Ostatnio na profilu na Facebooku "Rolnika" pojawiła się tajemnicza zapowiedź, że niebawem światło dzienne ujrzy pewna ciekawa wiadomość. Już wiadomo, o co konkretnie chodziło. Ujawniono pięcioro bohaterów nowego sezonu.

Po raz pierwszy w historii polskiej edycji programu na wizji zobaczymy aż dwie kobiety-rolniczki. Wcześniej zdarzało się, że panie występowały w tym charakterze na wizji, lecz nie w aż tak licznej reprezentacji.

Reklama

"Rolnik szuka żony 8": Nowi uczestnicy

Już niebawem będziemy mogli oglądać na ekranach zmagania miłosne trzech rolników i dwóch rolniczek. Kto spośród dziesięciorga chętnych dostał najwięcej listów i tym samy weźmie udział w dalszych etapach?

Elżbieta z "Rolnik szuka żony 8"

Ela ma 56 lat i prowadzi ekologiczną plantację truskawek. Jest pasjonatką ogrodnictwa. Cechują ją niezależność i odwaga. Ma troje dzieci: najstarsze założyły już swoje rodziny, a najmłodsza Wiktoria studiuje i nadal mieszka z mamą.

Elżbieta akceptuje siebie w 100%. Wie, czym jest ciężka praca, a wolny czas spędza w ogrodzie, nad stawem lub ogólnie w kontakcie z naturą.

Kamila z "Rolnik szuka żony 8"

28-letnia Kamila mieszka w wojewódzkie mazowieckim i jest producentką pieczarek. Jej pasje to podróże, zabawa i taniec. Jest zdecydowana, dobrze zorganizowana i szczera. Lubi postawić na swoim i szybko podejmuje decyzje.

Kamil z "Rolnik szuka żony 8"

Kamil ma 23 lata, ale już jest pewien, że chciałby zaangażować się w poważny związek zwieńczony ślubem. Dwa lata temu rozpadła się jego poprzednia relacja z kobietą i teraz otwarty jest na nową.

Prowadzi 60-cio hektarowe gospodarstwo specjalizujące się w uprawie traw nasiennych kwalifikowanych oraz zbóż. Oprócz tego ma stadko bydła rasy Limousine. Co prawda na razie jest niewielkie, ale planuje je powiększyć.

Pasjonuje się zabytkowymi motocyklami. Zwraca też uwagę na swój wygląd: stara się ćwiczyć i dbać o siebie.

Krzysztof z "Rolnik szuka żony 8"

55-letni Krzysztof opisuje siebie jako człowieka z dystansem, poczuciem humoru i pozytywną energią. Mieszka na Mazurach, a jego dom położony jest w malowniczym miejscu.

Krzysiek jest po rozwodzie, ma troje dzieci. Czuje, że "jeszcze tak wiele mógłby zaoferować drugiej osobie".

Stanisław z "Rolnik szuka żony 8"

Stanisław ma 26 lat i pochodzi z Wielkopolski. Już kiedyś był zaręczony, lecz z ukochaną "podzieliła ich wizja na przyszłość". Szuka kobiety, która zaakceptuje go w pełni i będzie gotowa się do niego przeprowadzić, bowiem on sam nie planuje zmieniać swojego miejsca zamieszkania.

Staszek pasjonuje się lotnictwem, a wolny czas spędza aktywnie.

Internauci komentują dobór uczestników "Rolnik szuka żony 8"

Matrymonialne show TVP zawsze było chętnie komentowane w sieci i tak jest też tym razem. Internauci są raczej pozytywnie nastawieni. I snują pewne teorie. Według jednej z nich już stworzyła się pierwsza para nowej edycji "Rolnik szuka żony". Mieliby to być... Kamila i Stanisław.

Komentarz ten wywołał burzliwą dyskusję w sieci. Wiele osób zgodziło się z teorią internautki. "Para idealna", "Pierwsza myśl po zobaczeniu foty że mają podobne rysy i pasuja do siebie!", "To samo pomyślałam" - czytamy.

To byłoby coś niesłychanego, gdyby rolnicy... związali się miedzy sobą. Wszak w założeniu program ma łączyć w pary rolników i ich kandydatki...

Więcej o newsów gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Rolnik szuka żony"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy