Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

"Rolnik szuka żony 6": Niespodziewany finał udziału w programie! Chodzi o Dianę i Natalię

Ale niespodzianka! Mimo że walczyły o serca innych rolników i przed kamerami nie widywaliśmy ich razem, to i tak udało im się w jakiś sposób nawiązać bardzo trwałą relację. Diana i Natalia, uczestniczki "Rolnik szuka żony 6", bardzo się zaprzyjaźniły.

To już koniec szóstej edycji "Rolnik szuka żony". 1 grudnia TVP wyemitowała finałowy odcinek programu. Dowiedzieliśmy się, jak potoczyły się dalsze losy uczestników randkowego show. 

Reklama

Widzowie raz jeszcze mogli oglądać nie tylko rolników i ich wybranki, ale też niektóre odrzucone kobiety. Wśród nich były Diana (kandydatka Seweryna) i Natalia (kandydatka Sławomira). 

Obie panie na nagrania przyjechały w dobrych humorach. Jeszcze podczas pobytu na gospodarstwach dały się poznać z dobrej strony. Fanom "Rolnika" spodobała się klasa i bystrość umysłu Diany, a także szczerość i naturalność Natalii. 

Co prawda w programie dziewczyny nie znalazły miłości, ale za to zyskały coś innego - wielką przyjaźń. Bardzo się do siebie zbliżyły, znalazły wspólne tematy i lubią spędzać wspólnie czas. Dla wielu osób może to być niemałe zaskoczenie, przecież nie miały wcześniej okazji przebywać ze sobą w domu rolnika. Diana walczyła o serce Seweryna, a Natalia o przychylność Sławka. Jednak wygląda na to, że prawdziwe bratnie dusze zawsze się odnajdą! 

Na Instagramie pełno jest wspólnych zdjęć dziewczyn. Tak trzymać!

***
Zobacz więcej materiałów:


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 6

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama