Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

"Rolnik szuka żony 6": Kuba i Ania rozstali się? Zdjęcia mówią wszystko!

Jakub (42 l.) i Anna (34 l.) poznali się dzięki udziałowi w "Rolnik szuka żony 6". 34-latka od początku wpadła w oko rolnikowi. Robił wiele, by jej zaimponować. W finałowym odcinku pojawił się z Anią u boku. Jednak niektórzy nadal wątpią w trwałość tego związku. Okazuje się jednak, że tych dwoje najwyraźniej nadal jest razem. Oto dowody!

Za nami finałowy odcinek szóstej edycji "Rolnik szuka żony". Okazało się, że po kilku miesiącach bez kamer u rolników nieco się pozmieniało. Seweryn nie jest z Marleną, ale znalazł nową kobietę, która już do niego się wprowadziła. Natomiast Sławomir nie zbudował związku z Martą, lecz nie zamyka się na miłość. 

Reklama

Z kolei u Waldemara, który nie brał udziału w większości nagrań, bowiem wcześniej odrzucił wszystkie panie, które do niego napisały, życie toczy się swoim rytmem. Rolnik przyznał, że po programie nawiązał kilka relacji z kobietami, ale nie jest jasnym, czy z którejkolwiek wyniknie coś poważniejszego. 

Wygląda na to, że randkowe show TVP połączyło dwie pary. Adrian i Ilona wciąż są razem, podobnie zresztą jak Kuba i Ania. Choć o tych drugich plotkowano, że... zdecydowali się na rozstanie. 

Jakiś czas temu na facebookowym profilu programu pojawił się wpis pewnej kobiety która przekonywała, że Jakub rozstał się z Anną i związał się z pewną "panią weterynarz". W podobnym tonie wypowiadali się inni internauci. Według relacji części z nich istotnie rolnik i młodsza od niego o prawie 10 lat kobieta nie są już razem. 

Czy ci wątpiący zmienili zdanie po emisji finału "Rolnika"? Na nagraniach Kuba i Ania wyglądali na naprawdę szczęśliwych. Okazało się też, że mężczyzna już zdążył wyznać ukochanej miłość. Lecz nie wszystkich to przekonuje. "Oni nie będą razem. Ona go traktuje jak kumpla, przyjaciela. Widać ze z jej strony brak Love", "Nie widzę go w parze z Anią, w sensie dłuższego związku. Jemu zależy, a ją zdradza mowa ciała", "Nie chcę polewać czarnej polewki, ale uczucie Kuby jest i moim zdaniem pozostanie jednostronne" - czytamy w komentarzach po emisji najnowszego odcinka. 

Sceptycy mogą się nieźle zdziwić. Wiele wskazuje na to, ze Kuba i Ania do dziś są razem. Na profilu na Instagramie kobiety pojawiło się jej zdjęcie w towarzystwie syna i rolnika. A to nie wszystko! Już teraz wiadomo, ze tych dwoje razem pojawiło się na nagraniach do świątecznego odcinka. Na zdjęciach trudno nie dostrzec, że się do siebie zbliżyli...

***

Zobacz więcej materiałów:


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 6

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama