Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

"Rolnik szuka żony 6": Ania i Jakub rozstali się. Jest oświadczenie

Anna Stelmaszczyk (43 l.) i Jakub Napierała (43 l.) z 6. edycji programu "Rolnik szuka żony" nie są już razem. O swojej decyzji poinformowali za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Nic porozumienia nawiązali już od pierwszego spotkania, stając się ulubieńcami widzów. Mieszkali niedaleko siebie - ona w Poznaniu, on w oddalonym o 46 km Szczepankowie koło Szamotuł. Nie zdecydowali się jednak razem zamieszkać.

Reklama

Anna w stolicy Wielkopolski ma pracę, przyjaciół, jej syn szkołę. Z kolei Kuba w Szczepankowie prowadzi 250-hektarowe gospodarstwo, które musi doglądać. Choć widywali się dość często, związek na odległość nie przetrwał.

Na Instagramie Anna opublikowała oświadczenie, w którym tłumaczy powody rozstania.

"Z uwagi na szacunek dla ludzi, którzy nam bardzo kibicowali i trzymali kciuki za naszą miłość, czuję się zobowiązana do wyjaśnienia, dlaczego od jakiegoś czasu nie zamieszczam zdjęć z Kubą. Nie było to dla mnie łatwe i nadal nie jest, dlatego też wolałam milczeć, ale niestety po programie okazało się, że każdy z nas inaczej rozumie słowo 'rodzina', a że każdy doskonale wie czego chce i szuka, to nasze drogi się rozeszły" - napisała Anna Stelmaszczyk.

Uczestniczka "Rolnika..." swojemu byłemu partnerowi życzyła jednak szczęścia i nowej miłości.

"W programie przeżyliśmy bajkę, która niestety nie znalazła szczęśliwego zakończenia, ale przecież życie toczy się dalej. Każdy zasługuje na miłość i szczęście, tym bardziej że tego chcemy. Mimo wszystko wierzę, że je znajdziemy u boku osób nam pisanych. Zdaję sobie sprawę, że każdy z Was będzie miał swoją wersję, ale nasza wersja jest prawdziwa, szczera i miło by było, gdybyście to uszanowali, bo nie jest nam łatwo" - czytamy w oświadczeniu.

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje