Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

"Rolnik szuka żony 5": Agata i Łukasz rozstali się? To może być dowód

Łukasz Sędrowski (36 l.) i Agata Rusak (31 l.) z "Rolnik szuka żony 5" nie są już razem? Tak można pomyśleć po przeczytaniu wpisu kobiety w mediach społecznościowych...

Łukasz i Agata to chyba najbardziej kontrowersyjna para piątej edycji "Rolnik szuka żony". Zakochali się w sobie niemal od pierwszego wejrzenia, ale wielu widzom nie spodobało się, że równocześnie rolnik mydlił oczy innej kandydatce. 

Reklama

Na jego gospodarstwie przebywały trzy padnie: Agata, Iwona i Paulina. I o ile druga z nich dość szybko zorientowała się, że Łukasz zainteresowany jest wyłącznie Agatą, o tyle Paula ciągle łudziła się, że ma jeszcze jakieś szanse. Starała się zaimponować rolnikowi i wstawała wcześnie, aby pomóc mu w obowiązkach. 

Na nic się to zdało i podczas randki Łukasz oświadczył jej, że między nimi nic nie będzie. "Zasługujesz na szczerość. Jesteś fantastyczną dziewczyną, wspaniałą, ale moje serce w tym programie jest już zajęte. I bardzo ci dziękuję za udział w programie" - stwierdził.

Dziewczyna była w szoku. "Żartujesz sobie ze mnie?" - zapytała. "I po co to wszystko było? Jesteś największym hipokrytą, jakiego spotkałam w życiu, przysięgam. Dobrze wiesz, o czym mówię. I mam zacząć o tym gadać też teraz? Zrobiłeś ze mnie idiotkę" - dodała, na co Łukasz odpowiedział krótko: "Przykro mi". 

Wydaje się, że teraz, po kilku miesiącach, już pogodziła się z takim obrotem spraw. Za to Agata i Łukasz wystąpili w świątecznym odcinku "Rolnika" oraz w "Pytaniu na śniadanie", gdzie opowiadali o wspólnych planach na przyszłość. Dali jasno do zrozumienia, że chcą być razem i że pragną ślubu oraz potomstwa. 

Jednak czy te plany się ziszczą? Po niedawnym wpisie Agaty w mediach społecznościowych stanęło to pod znakiem zapytania. Na Facebooku zwróciła się do swoich znajomych z pytaniem, czy ktoś z nich wie może o pokoju do wynajęcia w Garwolinie albo czy szuka współlokatorki. 

Dlaczego szuka mieszkania w Garwolinie, taki kawał drogi od miejsca zamieszkania Łukasza? No, chyba, że poszukuje stancji dla koleżanki, nie dla siebie...

***

Zobacz więcej materiałów:

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 5

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama