Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

"Rolnik szuka żony 4": Marta Manowska pomoże Zbyszkowski znaleźć miłość?

Jak czytamy w jednym z tygodników, Marta Manowska (33 l.) wzruszyła się losem sympatycznego rolnika z obecnej edycji programu. I postanowiła działać! Czy z jej pomocą Zbigniew Krasowski (42 l.) znajdzie kandydatkę na żonę?

Nazywają ją telewizyjną swatką, bo prowadząca program "Rolnik szuka żony" przyczyniła się do tego, że kilku jego uczestników stanęło na ślubnym kobiercu. Marta Manowska nieraz miała w oczach łzy szczęścia, ale ostatnio rozpłakała się z żalu nad miłosnym niepowodzeniem Zbyszka Kraskowskiego, bohatera czwartej edycji matrymonialnego show.  

Reklama

Rolnik i sołtys Sumina w gminie Biskupiec miał nadzieję, że Iwona, która najbardziej przypadła mu do gustu, zechce nawiązać z nim bliższą relację. Ale srodze się zawiódł...  

- Zbyszek nie nadążyłby za mną. A mnie by było ciężko tutaj się zamknąć - stwierdziła kategorycznie dziewczyna, mieszkająca w mieście i pracująca w dużej korporacji.  

Rolnik nie krył rozczarowania. - Żal jest, że nie wyszło - powiedział zasmucony. 

Już w pierwszym odcinku programu wyznał, że z powodu niepełnosprawności (w wypadku stracił jedną dłoń) nigdy nie nawiązał poważnej relacji z kobietą.  

- Jestem wiejskim romantykiem. I chciałbym wreszcie przeżyć pierwszą, a jednocześnie jedyną miłość życia - powiedział.  

Napisało do niego mnóstwo kobiet, ale żadna z tych, które wystąpiły w show, nie zostanie jego żoną. 

Jak udało się dowiedzieć tygodnikowi "Na Żywo", Manowska zaczęła poszukiwania nowych kandydatek na partnerkę dla Zbyszka poza programem. Do TVP wciąż przychodzą listy od dziewczyn zauroczonych Zbyszkiem. Wśród nich znalazł się jeden, który bardzo go zainspirował. Mężczyzna nawiązał znajomość z jego autorką.  

- Jest osoba, z którą rozmawiam i myślę, że w dobrym kierunku to idzie. Mam wielką nadzieję, że coś z tego będzie. Brunetka, długie włosy, bardzo ładna. - zwierzył się w programie.  

Co ciekawe, wiele panien mieszkających w tej samej gminie zainteresowało się romantycznym kawalerem. Zbyszek nabrał pewności siebie i teraz jest otwarty na głębsze uczucie. Marta trzyma za niego kciuki.

***
Zobacz więcej materiałów

Dowiedz się więcej na temat: Marta Manowska | Rolnik szuka żony 4

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje