Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

„Rolnik” gratuluje Lewandowskim! Adam Kraśko świętuje z Anią i Robertem!

Gwiazdy oszalały na punkcie małej Klary, która przyszła na świat 4 maja. Zewsząd posypały się gratulacje dla Ani (28 l.) i Roberta (28 l.) Lewandowskich!

Nie da się ukryć, że Klara była jednym z najbardziej wyczekiwanych dzieci w polskim show-biznesie. Media spekulowały co do płci dziecka i jego imienia.

W końcu wszystko stało się jasne i na świat przyszła dziewczynka, a dumni rodzice nadali jej imię, o którym od początku spekulowano, czyli Klara. Dumny tata pochwalił się zdjęciem z córeczką i właśnie to ono wywołało burze w Internecie.

Gwiazdy gratulowały młodym rodzicom w komentarzu pod wpisem Roberta, albo udostępniały wpis na swoich kontach i dodawały parę ciepłych słów od siebie.

Reklama

Do grona celebrytów, którzy zdecydowali się na taki krok w stronę Ani i Roberta, należy chociażby Adam Kraśko, czyli gwiazdor "Rolnik szuka żony". Udostępnił on zdjęcie Lewandowskiego i podpisał je:

"Moje gratulacje dla Ani i Roberta. Niech Klara będzie wspaniałą dziewczynką!"

Natomiast Marina Łuczenko na swoim profilu społecznościowym filmowała zdjęcie szczęśliwego taty i również to opublikowała. Tomasz Lis postawił na Twitter’ a i dodał krótki komunikat:

"Witamy na świecie Klarę. Najserdeczniejsze gratulacje dla Pani Anny i Pana Roberta!!!!" 

W samych komentarzach gratulacjom nie ma końca, a szczęścia i zdrowia rodzicom oraz maluszkowi życzyli, m.in. Anna Kalczyńska czy Karolina Ferenstein-Kraśko.

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Robert i Ania Lewandowscy | Adam Kraśko

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje