Reklama
Reklama

Rodzina Michaela Schumachera przeżywa prawdziwą tragedię. Jego żona "jest jak więzień"!

Michael Schumacher, który niegdyś święcił triumfy podczas konkursów Formuły 1, spędza większość czasu w domowym zaciszu, gdzie zajmuje się nim oddana żona. Corinna Schumacher odłożyła na bok wszystkie przyjemności, by opiekować się ukochanym, który uległ wypadkowi przed wieloma laty. Podczas zimowego wyjazdu doszło do zdarzenia, w wyniku którego mózg mężczyzny uległ uszkodzeniu, uniemożliwiając kierowcy powrót do zawodu. Teraz jego śladem próbuje podążać syn. Znane nazwisko działa na jego niekorzyść?

Prawda o życiu Michaela Schumachera. Żona poświęciła dla niego wszystko!

Po tym, jak Michael Shumacher zrezygnował z wyścigów w Formuje 1, mało kto interesuje się jego życiem. Kierowca rajdowy osiadł wraz z żoną w posiadłości nad Jeziorem Genewskim i utrzymuje kontakt głównie z rodziną i znajomymi. Jednym z jego bliskich przyjaciół jest Eddie Jordan, założyciel zespołu Jordan Grand Prix, w którym niegdyś jeździł Schumacher. Mężczyzna przyznał w jednym z ostatnich wywiadów, że w domu słynnego zawodnika nie dzieje się najlepiej po tym, co wydarzyło się przed laty.

Reklama

Przypomnijmy, że Schumacher uległ poważnemu wypadkowi na nartach podczas wizyty w Alpach, w wyniku którego, jak informowały wówczas media, doszło do rozległych uszkodzeń mózgu. Od tamtej pory niewiele wiadomo o stanie zdrowia mistrza świata w Formule 1, który zdobył ten zaszczytny tytuł aż siedem razy. Teraz nieco tajemnic ujrzało jednak światło dzienne.

Zdaniem Jordana Michael i jego żona Corinna borykają się z prawdziwą tragedią.

"To była najbardziej przerażająca sytuacja dla Micka i Corinny. (...) Minęło już prawie dziesięć lat, a Corinna od tamtej pory nie mogła ani razu iść na imprezę, na lunch, gdziekolwiek. Jest jak więzień, ponieważ każdy chciałby z nią rozmawiać o Michaelu. Ludzie nie powinni przypominać jej o tej tragedii na każdym kroku" - przyznał w rozmowie z "The Sun".

Mężczyzna bardzo docenia to, co żona Schumachera robi dla niego każdego dnia, rezygnując z normalnego życia. Okazuje się, że Jordan znał ją już wcześniej - zanim poślubiła legendę wyścigów. "To urocza dziewczyna i znałem ją, zanim jeszcze wyszła za Michaela, więc mamy długą historię pełną dobrych wspomnień" - wyznał.

Syn Schumachera poszedł w jego ślady

Eddie Jordan nie ukrywa, że udało mu się kilkukrotnie porozmawiać z synem Michaela i Corinny - Mickiem, który obecnie próbuje swoich sił w Formule 1. Okazuje się, że młodzieniec bardzo chciałby dorównać sukcesom ojca, jednak presja związana ze znanym nazwiskiem negatywnie na niego wpływa. Założyciel Jordan Gran Prix uważa jednak, że potomek Schumacherów ma szansę na zostanie prawdziwą legendą.

"To trudne dla Micka, on próbuje zrobić karierę w Formule 1 dla siebie, potrzebuje własnej wolnej przestrzeni i czasu" - powiedział.

Zobacz też:

Schumacher: nowe informacje o jego zdrowiu! Czy jest przełom?

Krzysztof Krawczyk: żona ujawnia jego intymne sekrety. "Malował się za mocno, farbował włosy"...

Krzysztof Igor Krawczyk może nie zobaczyć ani grosza spadku. Wdowa ma sprytną strategię

Żona Krzysztofa Krawczyka o początkach ich znajomości


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michael Schumacher
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama