Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Robert Lewandowski zaśpiewał "Wehikuł czasu" na weselu Anny Korcz. Wideo obiegło sieć

Robert Lewandowski (29 l.) udowodnił, że potrafi wrzucić na luz i dobrze się bawić. Na weselu Anny Korcz dorwał się do mikrofonu i przed wszystkimi gośćmi oraz para młodą... zaśpiewał piosenkę. Wideo już obiegło sieć.

W miniony weekend odbył się ślub córki gwiazdy "Na Wspólnej", Anny Korcz. Emocjami z tego wyjątkowego dnia na swoim profilu na Instagramie dzieliła się sama aktorka. 

Reklama

"Czekałam na ten moment 1,5 roku... i nastał, tak jak wszystko: jedno, po drugim, tak jak dzisiaj słońce, po deszczu" - stwierdziła. 

Na uroczystości pojawili się bliscy i sławni przyjaciele, a wśród nich Zofia Zborowska, Marcelina Zawadzka, Katarzyna Skrzynecka oraz Anna i Robert Lewandowscy. 

Ci ostatni budzili spore zainteresowanie. Uwagę zwracały ich stylizację: piłkarz założył oryginalny garnitur w pasy, a jego żoną granatową sukienkę z prześwitami. 

Na oficjalnych zdjęciach Robert wygląda dość poważnie. Upust emocjom dał dopiero na weselu. Ściągnął marynarkę, dorwał się do mikrofonu i zaśpiewał kultowe "Wehikuł czasu". 

Wideo już obiegło sieć!

*** 
Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Robert Lewandowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje