Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Anna Korcz wyszła za mąż i... jest w ciąży? Wygadała się jej mama

Córka Anny Korcz (49 l.) - Ania - wyszła za mąż! Relacją z kościoła, sali weselnej i poprawin podzieliła się w sieci jej mama. Przy okazji chyba wyjawiła trochę za dużo...

W miniony weekend Anna Korcz, gwiazda "Na Wspólnej", wydała córkę za mąż. Ania poślubiła swojego narzeczonego, a w tym wyjątkowym dniu parze młodej towarzyszyli bliscy i znajomi. 

Reklama

Wśród gości nie zabrakło celebrytów. Byli Anna i Robert Lewandowscy, Marcelina Zawadzka, Katarzyna Skrzynecka i Zofia Zborowska. 

Spora uwaga zwrócona była oczywiście na piłkarza i jego żonę. Zwłaszcza, że Lewandowska zaszalała z kreacją! Na ślub przyjaciółki założyła granatową sukienkę ze sporymi prześwitami. 

Jednak nawet taką stylizacją nie przyćmiła panny młodej, która zdecydowała się na bardzo oryginalną suknię. Zrezygnowała z tradycyjnej bieli na rzecz odcieni beżu.

Wrażeniami z całej ceremonii regularnie na Instagramie dzieliła się jej matka. W jednym z filmików zdradziła, że przed nią dwie nowe role - będzie nie tylko teściową, ale i... babcią! Czyżby jej córka Ania już była w ciąży?

"Dziś zostanę teściową, już niedługo babcią. Dzisiaj wydaję córkę za mąż, Anusię  Czekałam na ten moment 1,5 roku… i nastał, tak jak wszystko: jedno, po drugim, tak jak dzisiaj słońce, po deszczu…" - wyznała aktorka. 

Oprócz tego pokazała również wideo z przystrojoną salą weselną, a także filmiki z kościoła i poprawin, podczas których goście oglądali finału mistrzostw świata w piłce nożnej.

*** 
Zobacz więcej materiałów:

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anna Korcz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje